فرشاد فرجی: نمی‌دانم چرا این جو و فشار را برای پرسپولیس درست کرده‌اند

مدافع مازنی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم‌های دیگر بازیکنان بیشتری برای تمدید کردن دارند ولی این جو و فشار را روی پرسپولیس گذاشتند. نمی‌دانم چرا؟!

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، فرشاد فرجی پس از پیروزی مقابل نساجی قائمشهر اظهار داشت: چنین جوی تکرار نشدنی است‌. هواداران نساجی همیشه برای تیم‌شان سنگ تمام گذاشتند و امیدوارم مزد این همه تشویق و دلشوره و نگرانی را بگیرند. امیدوارم که در لیگ بمانند‌. ما به عنوان یک قائمشهری فقط می‌توانیم دعا کنیم در لیگ بمانند چون لیاقتش را دارند. هم بازیکنان با کیفیت دارند و هم تیم خوبی دارند، مالک و مربی دلسوز دارند و همه جوره خوب هستند.

وی درباره بازی کردن مقابل تیم سابقش، ادامه داد: قطعا سخت است. من هم روی این سکوها نشسته‌ام. در بچگی هوادار این تیم بودم و در این تیم بازی کردم. خب ورق فوتبال اینگونه است که من الان در پرسپولیس بازی می‌کنم ولی قطعا همیشه نیم‌نگاهی به نساجی دارم و بازی‌هایش را دنبال می‌کنم.

او درباره بازی گفت: بازی خوب و جانداری بود و دو تیم خوب بازی کردند‌. بعد از اینکه ده نفره شدیم شرایط سخت شد و خدا را شکر که بچه‌ها توانستند تمرکز داشته باشند و کیفیت خوبی نشان بدهند. ما بازی را بردیم و نساجی هم بدشانس بود ان‌شاالله بازی های بعد جبران کنند و نتایج دلچسب‌تری بگیرند‌.

فرجی درباره پیشنهاد تمدید از سوی تیمش توضیح داد: یک سری صحبت‌های اولیه شده است و من به آنها گفتم فعلا شرایط تیم حساس است و به نظرم باید در این چند بازی تمرکزمان روی این بازی‌ها باشد. این همه جو رسانه‌ای ایجاد شده است؛ وقتی که تیم‌های دیگر بازیکنان بیشتری برای تمدید کردن دارند ولی این جو و فشار را روی پرسپولیس گذاشتند. نمی‌دانم چرا؟! صحبت‌هایی شده است ولی خودمان از باشگاه خواستیم که فعلا همه تمرکزمان روی این بازی‌ها باشد. ان‌شاالله لیگ با قهرمانی تمام شود‌ و فرصت برای صحبت درباره تمدید قرارداد زیاد است‌.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه