لیگ قهرمانان آسیا؛

علیرضا بیرانوند: از این که بهترین بازیکن شدم، ناراحتم

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو، سه نفر از بازیکنان با ما نبودند. 7 نفر از بچه‌ها به خاطر سرماخوردگی نتوانستند بازی کنند. از این که بهترین بازیکن شدم، ناراحت هستم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند در پایان بازی با استقلال تاجیکستان اظهار داشت: نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم یک گل خیلی خوب، به ثمر برسانیم. در نیمه دوم، شرایط تغییر کرد و در 20-30 دقیقه افت کردیم.

وی ادامه داد: دو، سه نفر از بازیکنان با ما نبودند. 7 نفر از بچه‌ها به خاطر سرماخوردگی نتوانستند بازی کنند.

بیرانوند اظهار داشت: شرایط مان خیلی سخت شد و می‌توانستیم با برد در این بازی، شرایط خود را برای صعود خیلی بهتر کنیم. 70 تا 80 درصد می‌توانستیم صعود کنیم ولی به هر حال اینجا شرایط سخت بود. تیم استقلال تاجیکستان پرس شدیدی داشت و موقعیت‌های خوبی هم داشت. امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعد نتیجه خوبی بگیریم. شرایط مان خیلی سخت است. از الان باید خودمان را آماده دو بازی حساس کنیم. در لیگ ایران نیز با سپاهان بازی داریم.

دروازه‌بان تیم پرسپولیس گفت: تیمی را دست‌کم نمی‌گیریم و به همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم. در نیمه دوم استقلال دقایقی به ما فشار آورد و آن هم به دلیل این بود که بچه‌های ما سرماخورده بودند. فکر کنم یک روز قبل از بازی استقلال بود که همه با هم تمرین کردیم. شاید خیلی‌ها دوست داشته باشند که بهترین بازیکن زمین شوند ولی من خودم از اینکه بهترین بازیکن زمین شدم، ناراحتم. اینکه دروازه‌بان یک تیم بهترین بازیکن می‌شود، ناراحت‌کننده است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه