شکایت باشگاه پرسپولیس از سرمربی و بازیکن سپاهان

باشگاه پرسپولیس به دلیل بیان اظهارات خلاف واقع، از سرمربی و بازیکن تیم سپاهان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می‌کند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با توجه به اظهار نظرهای صورت گرفته از سوی ژوزه مورایس و امید نورافکن، اعضای تیم فوتبال اصفهان قبل و بعد از بازی‌های هفته بیست و نهم، از ایشان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت خواهد برد.
این اظهار نظرها حاوی اتهامات دروغین و عوام‌فریبانه علیه باشگاه پرسپولیس و دیگر عوامل فوتبال بوده است که با توجه به اتفاقات بازی اخیر این تیم به نظر می‌رسد با هدف ایجاد فشار برای تاثیرگذاری بر نتایج رقابت‌ها و همچنین وارونه جلوه دادن حقایق موجود، صورت گرفته است.
باشگاه پرسپولیس با توجه به کارهای مهم‌تری که دارد، هنوز تصمیم به پاسخ‌گویی رسانه‌ای به عنوان حق طبیعی و قانونی نگرفته است و تا این لحظه بنا بر استفاده از حق خود برای پیگرد حقوقی و انضباطی دارد که بر این اساس از دو نامبرده شکایت می‌شود.

دیدگاه‌ها (4)

  1. سلام‌بر‌تمام‌سرخدلان‌عالم……‌میگن‌وقتی‌دشمن‌داری‌بدون‌خیلی‌خوبی‌که‌چشم‌‌حسادت‌‌دنبالته‌‌دیشب‌بازیکن‌تیم‌‌حسرت‌بدل‌میگه‌اتفاقات‌پشت‌پرده‌دو‌دقیقه‌بعد‌مشخص‌میشه‌داور‌براشون‌به‌اشتباه‌پنالتی‌گرفته‌و‌بازیکن‌پیکان‌را‌هم‌به‌اشتباه‌اخراج‌کردخ‌اگر‌تا‌امروز‌قهرمان‌شدن‌پرسپولیس‌برای‌من‌‌هوادار‌مهم‌بود‌از‌امروز‌تمام‌وجود‌من‌پر‌از‌خواسته‌ای‌بنام‌جام‌‌‌چون‌مطمنم‌تیم‌های‌دیگه‌فقط‌در‌جهت‌خراب‌کردن‌‌و‌بی‌انگیزه‌کردن‌تیم‌ما‌این‌حرفها‌را‌می‌زنند.‌دلم‌میخواد‌بگم‌بچه‌ها‌فقط‌جام‌ما‌هواداران‌را‌خوشحال‌میکنه‌ما‌جز‌این‌جام‌دلمون‌به‌‌چیزدیگه‌خوش‌نیست…به‌امید‌خدا‌و‌همت‌شما‌و‌حمایت‌ما‌جام‌برای‌ماست.یاحق

  2. سه پاهان بهتره به بازیکن دزدی ها و فریب دادن سرمربی ها و مسموم کردن فوتبالیست ها و رشوه دادن به داورها و هجوم وحشیگری های علیه طرفداران دیگر باشگاه ها اللخصوص باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس قهرمان که تاکنون انجام داده اند بی اندیشند و استغفار کنند چون قطع به یقین باید منتظر پاسخ این همه گناهی کردند باشند که تقاص آنها را هم در این دنیا هم در آخرت پس خواهند داد.

  3. یادتن بیاد روزیکه توی سپاهان سیاوش یزدانی همینطوری حق و ناحق میکرد عصای عدالت از آستین خدا بیرون امد و در لحظآت پایانی چطور باعث برد ارتش سرخ شد و یزدانی برای همیشه در برف فرو رفت نورافکن منتظر باش

  4. علی خادمی

    منفقط میخوام بگم واقعا کدوم تیم توایرانه که هم تو آسیا وهم تولیگ و حذفی واقعا فوتبال بازی میکنه و آبروداری کرده؟جز پرسپولیس،دست بردارین وفوتبالتونو بازی کنین،یادم نمیره با خبر دروغ مساوی تراکتور به ناحق قهرمان شدین،

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب