علیرضا بیرانوند: باید سه بازی بعدی را هم ببریم

دروازه‌بان شماره یک فوتبال ایران گفت: باید سه مسابقه باقی‌مانده را هم ببریم. گل‌محمدی به خاطر نیاز به برد برای دربی ترکیب هجومی چید و حالا ساپینتو رئال را دعوت کند و آن‌ها را ببرند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند در روزی که با یک کلین شیت دیگر به کمک همبازیانش، پیروزی دربی را رقم زد، در جمع خبرنگاران عنوان کرد: از هواداران دو تیم تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند. به هواداران خودمان هم تبریک می‌گویم. یک برد خیلی خاص داشتیم. هم در کورس قهرمانی ماندیم و هم کری خوانی که بین هواداران وجود دارد تا چند هفته ادامه خواهد داشت. به بازیکنان‌مان تبریک می‌گویم که نشان دادند چقدر جنگنده هستند و برای قهرمانی تلاش می‌کنند. به گل‌محمدی هم تبریک می‌گویم که امروز به دلیل نیاز به برد، برای دربی ترکیب هجومی را چید.

وی ادامه داد: بعد از باخت به سپاهان به یکدیگر قول دادیم که 7 بازی باقیمانده را ببریم. تاکنون 4 بازی را برده‌ایم و در ادامه نیز تلاش‌مان را می‌کنیم. ما باید هر 7 مسابقه را ببریم و هر تیمی هم که قهرمان شد نوش جانش. ما 8 امتیاز جلو بودیم و اشتباه کردیم و عقب افتادیم و الان باید جبران کنیم.

دروازه بان پرسپولیس در مورد حضور هواداران گفت: سوال خیلی خوبی پرسیدید. حالا می‌خواهیم ببینیم برای هفته‌های بعد هم بهانه‌ای برای عدم حضور تماشاگران وجود دارد؟ هفته بعد در جام حذفی با گل گهر بازی داریم و امیدوارم نگویند سکوها خراب است.

بیرانوند در مورد اینکه بخشی از سکوها در بازی امروز ریخته بود، گفت: همان قسمتی که امروز نشسته بودند را به ما بدهند. اجازه دهند که مردم بیایند و لذت ببرند.

وی در مورد شادی آخر بازی گفت: این حق من بود که شادی کنم و آن را به هواداران تقدیم می‌کنم. به تیم خوب استقلال هم تبریک می‌گویم و تا قبل از این بازی مدعی بودند و خوب کار کردند. به ساپینتو هم تبریک می‌گویم. او قبل از بازی گفته بود که آماده‌ایم رئال مادرید را هم ببریم. یک کری ریز هم برای سرمربی استقلال می‌خوانم و می‌گویم رئال را دعوت کنند و ببرند.

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد وقت کشی اواخر بازی گفت: اصلا اینطور نبود و شخصیت من این اجازه را نمی‌دهد. در نیمه اول با پیمان بابایی برخورد داشتم و پایم را زد و دردی را احساس کردم و نیاز به رسیدگی پزشکی داشتم.

بیرانوند در پایان گفت: خیلی از این برد خوشحالم و امیدوارم همین هوادارانی که امروز آمدند و هر دو طبقه همه برای هواداران پرسپولیس باشد و مثل دربی پر شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه