نگاهی به ادامه مسیر مدعیان قهرمانی لیگ بیست و دوم

پرونده بازی‌های لیگ برتر فوتبال ایران تا پایان هفته بیست و سوم بسته شد و ادامه این مسابقات از دهم فروردین ماه 1402 آغاز خواهد شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، هفت هفته از بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر خلیج فارس باقی مانده است و سه تیم مدعی اصلی، حریفان و مسیر خود را برای قهرمانی دنبال می‌کنند.
پرسپولیس، سپاهان و استقلال در بالای جدول، نه تنها به بازی‌های خود، که به نتایج تیم‌های رقیب، نیم نگاهی اساسی دارند.
سپاهان با 49 امتیاز، استقلال با 46 امتیاز و پرسپولیس با 45 امتیاز به دنبال 21 امتیاز باقی مانده از این دوره رقابت‌ها هستند.
پرسپولیس در هفته بیست و چهارم؛ از ساعت 21:15 دقیقه جمعه 11 فروردین، میهمان مس رفسنجان است. سپاهان از ساعت 19:15 دقیقه جمعه 11 فروردین، در نقش جهان میزبان صنعت نفت آبادان است و تیم استقلال از ساعت 19:15 دقیقه جمعه 11 فروردین، در تهران به مصاف ذوب آهن می‌رود.
در هفته بیست و پنجم؛ پرسپولیس از ساعت 19:30 دقیقه پنج‌شنبه 17 فروردین در ورزشگاه آزادی میزبان ملوان بندر انزلی است. سپاهان از ساعت 21:30 دقیقه جمعه 18 فروردین، میهمان تراکتورسازی خواهد بود و استقلال از ساعت 19:30 دقیقه جمعه 18 فروردین، میهمان آلومینیوم در اراک است.
پرسپولیس در هفته بیست و ششم، از ساعت 19:30 دقیقه جمعه 25 فروردین در کرمان به مصاف مس کرمان می‌رود و سپاهان از ساعت 21:30 دقیقه شنبه 26 فروردین در اصفهان میزبان مس رفسنجان خواهد بود. استقلال هم از ساعت 19:30 دقیقه شنبه 26 فروردین، در ورزشگاه آزادی برابر تیم هوادار قرار می‌گیرد.
در هفته بیست و هفتم؛ دربی برگشت پایتخت به میزبانی پرسپولیس برگزار می‌شود و سپاهان میزبان ملوان بندر انزلی است.
پرسپولیس در هفته بیست و هشتم، میهمان پیکان است. سپاهان نیز میهمان نفت مسجد سلیمان خواهد بود و استقلال در تهران به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود.
در هفته بیست و نهم؛ پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف گل گهر می‌رود. سپاهان میزبان پیکان خواهد بود و استقلال میهمان مس رفسنجان است.
در هفته پایانی لیگ بیست و دوم؛ پرسپولیس میهمان نساجی مازندران است و سپاهان در کرمان به مصاف مس کرمان خواهد رفت. استقلال هم میزبان تراکتور‌سازی است.
پرسپولیس از هفت بازی، سه میزبانی و چهار میهمانی در برنامه دارد. سپاهان، چهار میزبانی و سه میهمانی و استقلال هم چهار میزبانی و سه میهمانی پیش رو دارد.

دیدگاه‌ها (1)

  1. به نام خداوند بخشنده مهربان

    سلام و از صمیم قلبم از خداوند متعال بهترین ها را برای مجموعه فرهنگی ورزشی پرسپولیس مسئلت دارم.
    سال ۱۴۰۲ نیز تبریک و شاد باش و توام با موفقیت باشد برایمان انشاالله.
    مسئولین محترم فوتبال پرسپولیس خواهشا از دفاعی بازی کردن و پاسکاری های بی مورد بیش از حد به زمین و دروازه خودی خودداری کنید یعنی دست بردارید و اینقدر هم به حمله ها با سانتر از جناهین دل نبدید. دیگه
    واقعا نمیدانم به چه زبانی بهتون باید بگم اگر این دو کار ذکر شده دوری کنید والله خیلی موفق خواهی بود. فوتبال روز دنیا الان ثابت کرده که تیم هایی موفقند که هشتاد تا نود درصد بازی هاشون را هجومی یعنی حمله مستقیم بازی می کنند و موقعیت سازی می کنند به فیلم بازی با سپاهان که چهارتاییشون کردیم و استقلال که ده نفره سه بر دو بردیمشون دقت کنید متوجه خواهید شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب