افشین پیروانی: برای قهرمانی در فصل بعد، خیلی اتفاقات باید روی دهد

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بعضی آن‌قدر درباره پاک بودن قهرمانی‌شان گفتند که شک کردیم، گفت: برای قهرمانی باید خیلی اتفاقات رخ بدهد. مدیریت، کادر فنی، هوادار و بازیکن باید دست به دست هم بدهند تا تیم قهرمان بشود. به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی پس از پایان آخرین بازی سرخپوشان اظهار…

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بعضی آن‌قدر درباره پاک بودن قهرمانی‌شان گفتند که شک کردیم، گفت: برای قهرمانی باید خیلی اتفاقات رخ بدهد. مدیریت، کادر فنی، هوادار و بازیکن باید دست به دست هم بدهند تا تیم قهرمان بشود.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی پس از پایان آخرین بازی سرخپوشان اظهار داشت: خدا را شکر تیم پرسپولیس هستیم. ما همیشه باید ببریم و همیشه از ما توقع قهرمانی می‌رود ولی مشکلاتی از اول فصل برای ما بوده که الان نمی‌خواهیم به آن بپردازیم. حالا درست است هواداران کم آمدند ولی به هواداران، همه آن‌هایی که زحمت کشیدند، کادر فنی، کارکنان باشگاه، مدیریت، بازیکنان، کادر پزشکی و تدارکات خسته نباشید می‌گویم.

وی ادامه داد: حیف که نتوانستیم قهرمان بشویم، امتیاز خوبی هم جمع کردیم. 63 امتیاز خوب است. 3 امتیاز (بازی با تراکتور) نیز شک نکنید که برای ماست چون که تیم حریف از روی سکو اجازه بازی به ما نداد. در نهایت ما زحمت خودمان را کشیدیم. امیدوارم سال جدید مثل فصل گذشته، 10 ماه پنجره‌مان بسته نباشد و 12 ماه سال را بتوانیم بدون مشکل مالی جلو برویم. برای قهرمان شدن خیلی اتفاقات باید رخ بدهد. ان‌شا‌ءالله باید فصل جدید جبران کنیم.

پیروانی در پاسخ به اینکه آیا در فصل بعدی در کنار تیم حضور خواهد داشت یا خیر، خاطرنشان کرد: تا زمانی که ما را بخواهند، هستیم. من یک پرسپولیسی هستم و کنار تیم می‌مانم. هر زمان هم نباشم، هوادار تیم هستم.

پیروانی در خصوص اینکه تیم برای فصل بعدی خوب بسته می‌شود، افزود: در خصوص قرارداد بستن بازیکن من دخالتی ندارم. اینکه چه کسی بیاید و برود من دخالتی ندارم. در این خصوص ان‌شاءالله کادر فنی تصمیم می‌گیرد. امیدوارم بهترین‌ها را بیاورند و مدیریت نیز ان‌شاءالله تلاش کند. برای قهرمانی باید خیلی اتفاقات رخ بدهد. مدیریت، کادر فنی، هوادار و بازیکن باید دست به دست هم بدهند تا تیم قهرمان بشود.

پیروانی درباره تاکید بیش از حد روی قهرمانی پاک عنوان داشت: دوستان آن‌قدر قهرمانی پاک را مطرح کردند که ما نیز به قهرمانی‌‌شان شک کردیم. به برخی امتیاز معیشتی داده شد و 48 ساعته کرونای برخی‌ها خوب شد! یک مدیر شب می‌خوابد و صبح پول میلیاردی در حسابش است. به نظر شما این قهرمانی پاک است؟!

مدیر پرسپولیس درباره حضور ملی‌پوشان این تیم در اردوی تیم ملی تصریح کرد: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم و به تیم ملی بازیکن دادیم تا نیازی به عذرخواهی نداشته باشیم. دلیلی ندارد که کاری انجام دهیم و بعد عذرخواهی کنیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه