تبریک باشگاه پرسپولیس به باشگاه‌های مس کرمان و ملوان بندرانزلی

باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی، صعود تیم‌های مس کرمان و ملوان بندر انزلی به لیگ‌ برتر‌ را به این دو باشگاه و هواداران آن‌ها تبریک گفت. به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس در این پیام آمده است؛ جای بسیاری از رقبای قدیمی و تیم‌‎ها که ریشه در فوتبال این مرز و بوم و جامعه دارند را…

باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی، صعود تیم‌های مس کرمان و ملوان بندر انزلی به لیگ‌ برتر‌ را به این دو باشگاه و هواداران آن‌ها تبریک گفت.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس در این پیام آمده است؛ جای بسیاری از رقبای قدیمی و تیم‌‎ها که ریشه در فوتبال این مرز و بوم و جامعه دارند را خالی می‌بینیم ولی چه می‌توان کرد که تعداد تیم‌ها در هر لیگی محدود است.

از این که تیمی کهن چون ملوان بندرانزلی و تیمی چون مس کرمان که خاستگاهش مردم خونگرم شهر کرمان هستند را بار دیگر در لیگ برتر حاضر می‌بینیم خوشحال هستیم. باشگاه پرسپولیس به نمایندگی از جانب این خانواده بزرگ، این موفقیت را به بازیکنان، مربیان، مدیران، کارکنان و هواداران این دو باشگاه تبریک می‌گوید.

این موفقیت حاصل تلاش، همت و برنامه ریزی سخت و دشوار بوده است. بی‌صبرانه منتظر رقابتی سالم و جوانمردانه و حضور در این دو شهر دوست‌داشتنی هستیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه