سروش رفیعی: این مسابقه، بزرگی پرسپولیس را نشان داد

هافبک با تجربه پرسپولیس گفت: یک عذرخواهی صمیمانه و مخصوص دارم برای همه هواداران‌مان می‌دانم که پای تلویزیون بازی دیدن، چه قدر سخت است و چه استرسی دارند. این مسابقه، بزرگی تیم ما را نشان داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سروش رفیعی پس از مسابقه با نساجی که به اخراج او از زمین انجامید، در مواجهه با خبرنگاران و سوال آن ها در این باره اظهار داشت: اخراج شدم دیگر؛ چه صحبتی کنم. یک کارت زرد گرفتم و بعد یک کارت زرد دیگر گرفتم و بعد داور کارت قرمز داد و از بازی اخراج شدم.

او با خنده ادامه داد: شوخی کردم خب دو تا زرد گرفتم و اخراج شدم. بازی خیلی خوب بود‌‌. اول می‌خواهم به تیم خوب و دوست داشتنی نساجی، بازیکنان خوب و کادر فنی عالی و هواداران بی‌نظیر قائمشهر خداقوت بگویم‌. واقعا از تمام وجودم و از صمیم قلب امیدوارم که شرایط‌شان در این چند بازی جوری بشود که به یک مرحله و موقعیت امن برسند و امیدوارم نساجی دوست داشتنی همیشه در لیگ‌مان باشد.

سروش خاطرنشان کرد: بازی خیلی خوبی بود و ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم‌. در نیمه اول شرایط خوبی داشتیم و با توجه به آنالیزی که کرده بودیم توانستیم توپ‌های خوبی را از پرس بازیکنان نساجی در بیاوریم و موقعیت‌های مناسبی داشته باشیم. می‌توانستیم به گل‌های دوم و سوم هم برسیم که متاسفانه نشد. در نیمه دوم در یک صحنه که برای من کمتر پیش آمده، اشتباهی کردم و سعی کردم خودم را نگهدارم ولی خب در ادامه حرکت، برخورد داشتم‌‌.

او در مورد داوری عنوان داشت: در مورد کارت‌ها فقط می‌توانم به نظر آقای بنیادی‌فر احترام بگذارم. نکته‌ای که برایم مهم است این که اول از رفقا و کادرفنی‌مان که می‌دانم در آن چند دقیقه تحت فشار رفتند، عذرخواهی می‌کنم. تقریبا ۴۵، ۵۰ دقیقه از بازی مانده بود. این بازی، بزرگی تیم ما را نشان داد. وقتی ده نفره می‌شویم و گل می‌خوریم، باز هم روحیه برد را داریم و می‌توانیم گل بزنیم‌. یک عذرخواهی صمیمانه و مخصوص دارم برای همه هواداران‌مان می‌دانم که پای تلویزیون بازی دیدن، چه قدر سخت است و چه استرسی دارند. واقعا بابت این اتفاق عذرخواهی می‌کنم. فکر می‌کنم در این مرحله مهمترین بحث این بود که ما ۳ امتیاز را گرفتیم. امیدوارم که بتوانم در بازی‌های بعد عملکردم به شکل و گونه‌ای باشد که این اشتباه را از ذهن هواداران پاک کنم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه