نصف تیم در رختخواب بود

گئورگی گولسیانی: ما شانس صعود داریم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما هم از نظر تئوری و هم از نظر عملی شانس صعود داریم. فراموش نکنید که ما پرسپولیس هستیم و بارها به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده‌ایم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گئورگی گولسیانی در پایان بازی با استقلال تاجیکستان عنوان کرد: بازی خیلی سختی بود چون بازی کردن در زمین حریف آن هم در چمن مصنوعی سخت است. به هر حال ما تیم برتر زمین بودیم ولی چنین نتایجی در فوتبال رخ می‌دهد. اهمیت زیادی برای ما داشت که این بازی را ببریم اما در سه بازی گذشته ما گل‌هایی دریافت کردیم که در فوتبال رخ می‌دهد.

او افزود: باید تلاش کنیم که در فاز تهاجمی بهتر شویم که بیشتر گل بزنیم. هفت امتیازی هستیم و این برای صعود کافی نیست. ما بهترین‌ بازیمان را برای بازی با النصر و الدحیل می‌گذاریم ولی الان برای بازی با سپاهان آماده می‌شویم. ما می‌دانیم که بازی سختی داریم و آن‌ها می‌توانند هر حریفی را شکست دهند.

بازیکن پرسپولیس درباره شیوع بیماری در اردوی این تیم پیش از مصاف با استقلال گفت: این زندگی است و رخ می‌دهد. حدود ۱۰ بازیکن ما مریض شده بودند و ویروس در تیم ما شیوع پیدا کرده بود. نصف تیم ما در رختخواب بودند و نصف تیم در حال تمرین. من نمی‌خواهم بهانه بیاورم.

گولسیانی در پاسخ به این سوال که چقدر برای پرسپولیس شانس صعود قائل است، بیان کرد: ما هم از نظر تئوری و هم از نظر عملی شانس صعود داریم. فراموش نکنید که ما پرسپولیس هستیم و بارها به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده‌ایم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه