شهاب زاهدی: این گل‌ها نتیجه تلاش و حمایت همه بچه‌ها بود

مهاجم گلزن پرسپولیس گفت: همه بچه‌ها در مسیر خوبی قرار دارند. خوشحال هستم در این تیم بازی می‌کنم. این گل‌ها حاصل تلاش همه بود. فشار توقعات در تیم های بزرگی مثل پرسپولیس، همیشه وجود دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شهاب زاهدی پس از هت تریک در بازی با پیکان و کسب 3 امتیاز این بازی، اظهار داشت: خدا را شکر بازی را بردیم چرا که سه امتیاز این مسابقات خیلی مهم است و باید آنها را کسب کنیم. با تمام احترامی که برای تیم خوب پیکان قائل هستم، روی نقاط قوتی که داشتند خیلی خوب کار کردیم اما در برخی صحنه‌ها ما را اذیت کردند و در نهایت خدا را شکر می‌کنم که برنده شدیم.

وی درمورد پشت سر گذاشتن روزهای سخت ابتدای فصل، گفت: این نتیجه زحمات کادر فنی، بازیکنان و در نهایت خودم است. همه بچه‌ها در مسیر خوبی قرار دارند و هر کدام از ما روی خود بیشتر کار می‌کنیم تا عملکرد بهتری داشته باشیم. با توجه به پستی که دارم، می‌توانم زحمات بچه‌ها را به ثمر برسانم. خدا را شکر امروز این وظیفه را تا حدی خوب انجام دادم.

مهاجم پرسپولیس در واکنش به این موضوع که یحیی گل‌محمدی و دانیال اسماعیلی‌فر چندان از چمن ورزشگاه سردار آزادگان رضایت نداشتند، توضیح داد: اگر کیفیت چمن بهتر بود، هواداران می‌توانستند بازی خیلی بهتری را ببینند. زمین، خیلی ما را در برخی صحنه‌ها به ویژه در نیمه اول اذیت کرد زیرا تیم ما راه نیفتاده بود و نمی‌توانستیم گردش توپ داشته باشیم. نیمه دوم مقداری بهتر شدیم اما چمن آنگونه که انتظار داشتیم نبود.

زاهدی تاکید کرد: بازی به ویژه در ابتدای نیمه دوم که گل خوردیم، خیلی حساس شد. حس می‌کنم آن گل، یک حادثه بود اما پس از گل خودمان را پیدا کرده و به بازی برگشتیم. خدا را شکر می‌کنم برنده شدیم.

وی درخصوص روشن شدن موتور گلزنی‌اش و کاهش فشارها روی خودش، گفت: در تیم بزرگ همیشه فشار است و هواداران انتظار عملکرد خوب دارند. من هم تلاش خودم را می‌کنم. همیشه سعی دارم خود را از لحاظ ذهنی و جسمی در آمادگی خوبی قرار بدهم. این گلزنی‌ها نیز نتیجه تلاش تیم است و فقط حاصل تلاش من نیست. خیلی خوشحال هستم که در این تیم بازی می‌کنم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه