پیام باشگاه پرسپولیس به مناسبت رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب و قیام ۱۵ خرداد

باشگاه پرسپولیس در پیامی، سالروز رحلت جانگداز حضرت امام روح‌الله خمینی (رحمت الله علیه‌) را تسلیت گفت و مناسبت قیام ۱۵ خرداد را عزیز و گرامی داشت.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است: نیمه خرداد یادآور عروج ملکوتی والامردی است که نه فقط ملت ایران که امت اسلام را عزت بخشید و حماسه‌ای را زنده می‌دارد که هر چند در جریان آن ایادی استکبار، خون عزیزان وطن را بر زمین ریختند اما همان مقدمه‌ای شد برای برخاستن حکومت اسلام و آغاز تاریخ و روزگاری جدید که در مرزهای ایران اسیر نماند و عالم گستر گردید.
خروش آن بزرگمرد دوران، ظهوری در دل تاریخ بود برای بیداری ملتی بزرگ از جنس نور و ایمان.حرکتی به سمت رشد، ترقی، تعالی و نور برای ایران.
ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب و جمهوری اسلامی ایران ضایعه‌ای جبران ناپذیر بود که هنوز داغی تازه بر دل مسلمین و مظلومان جهان و مرهم و آرام آن بی‌شک وجود بی‌بدیل رهبر راستین و معظم انقلاب است.
حضرت امام خمینی (ره) بزرگمردی بود که در مسیر صعود علمی و سلوک معنوی خویش در کارزار عمل، مسیری جدید در دل تاریخ بشریت گشود و نهضت حسینی را از کربلا و عاشورا به عصر جدید پیوند زد.
ایشان، پیام پیروزی خون بر شمشیر بی‌بی حضرت زینب (س) را در دوران سیاه فراموشی‌ها فریاد زد تا پایه‌های ظلم و استبداد و استکبار تا روزی که فرو بریزد، لرزان باشد. لرزه‌ای که آغازگر آن، قیام ۱۵ خرداد بود. مردمی که به دست حکومت ستم‌شاهی به خاک و خون کشیده شدند، اما به خاموشی هرگز.
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های آن امام فرزانه و مقام معظم رهبری، سالروز درگذشت امام راحل، حضرت آیت‌الله خمینی (ره) و شهادت یاران با وفایش در ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ را به عموم ملت ایران تسلیت می‌گوید و فرامین آن پیر مراد و ارزش‌های قیام ۱۵ خرداد را گرامی و عزیز می‌دارد.

دیدگاه‌ها (2)

  1. به نام خداوند بخشنده مهربان

    سلام
    من هم سالروز رحلت جانگداز حضرت امام روح‌الله خمینی (رحمت الله علیه‌) را تسلیت عرض میکنم.
    درود بر باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس قهرمان 🙂

  2. درود بر باشگاه مردمی خودم و مردم ایران، امیدوارم در رابطه با برخی حرکات و اظهار نظرهای سروش رفیعی و یحیی گل محمدی هم تذکرات لازم رو به این دو نفر بدید؛ این انقلاب الکی به دست نیومده؛ تشکر

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب