گل محمدی، برترین سرمربی تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر

یحیی، سه پیروزی تا 100 تایی شدن

سرمربی جام‌دار پرسپولیس، فقط سه پیروزی دیگر تا 100 تایی شدن پیروزی‌هایش تحت این عنوان فاصله دارد و در این صورت از رکورد برانکو ایوانکوویچ هم گذر خواهد کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران تعداد پیروزی‌های خود با یحیی گل‌محمدی را به عدد 97 رساندند. این تعداد پیروزی در 158 مسابقه به دست آمد که پیروزی در 4/61 بازی‌ها را شامل می‌شود. او با 17 بازی کمتر نسبت به برانکو حالا فقط دو پیروزی تا رکورد پیروزی‌های او فاصله دارد. پرسپولیس تحت هدایت گل‌محمدی، 43 مساوی و 18 شکست هم در کارنامه دارد.
او تاکنون در 121 بازی لیگ برتر نیز سرمربی پرسپولیس بوده است و بعد از برانکو از نظر تعداد مسابقه، در رتبه دوم قرار می‌گیرد هر چند از نظر نتیجه و امتیازگیری برترین سرمربی تاریخ باشگاه پرسپولیس در لیگ خلیج فارس به حساب می‌آید. او در 17 مسابقه دوره دوازدهم، 14 مسابقه دوره نوزدهم و تمام مسابقات دوره‌های 20، 21 و 22 لیگ برتر هدایت سرخپوشان را برعهده داشته است و در این مدت به 74 پیروزی، 36 تساوی و یازده شکست رسید.
او در 17 مسابقه حذفی هم هدایت شیرهای سرخ را برعهده داشت که حاصل آن یازده پیروزی، 5 تساوی و یک شکست (با احتساب نتیجه تساوی برای بازی‌های که به پنالتی کشیده شد) بوده است.

دیدگاه‌ها (3)

 1. به نام خداوند بخشنده مهربان

  سلام
  آقا یحیی گل محمدی عزیزم برای زحمت ها و مشقت ها زیادی که در حق پرسپولیس قهرمان انجام دادی ازت ممنون انشاالله خداوند متعال بهترین ها را برایت رقم بزند و همچنین برای باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس قهرمان انشاالله🤲💚💚

 2. مربی بی نزاکت استقلال
  دربی برگشت لیگ که از راه رسید، انگار توفان شد.

  همه‌چیز به قبل برگشت. استقلال در برابر رقیب سنتی شکست خورد، از کورس قهرمانی خارج شد و سرخ‌ها را به جام نزدیک کرد، ساپینتو هم افتاد روی دور توهین‌کردن و دعوا راه‌انداختن. هنوز هم کسی نمی‌داند چرا با این مربی که الفاظ نامناسبی در پایان بازی با پرسپولیس خطاب به پیام حیدری به زبان آورد، برخورد نشد. شاید واقعی‌ترین فرضیه، ترس کمیته انضباطی از هواداران پرشمار استقلال بوده باشد. در غیر این صورت مگر ممکن است الفاظی که در تلویزیون لب‌خوانی شد و رسانه‌های پرتغالی هم آن را پوشش دادند، بی‌عقوبت باقی‌بماند؟

  عدم‌برخورد با ساپینتو او را جری‌تر کرد. خیلی زود داستان درگیری‌اش با عبدالله ویسی پیش آمد و به‌طور همزمان مصاحبه‌های تند او علیه فدراسیون فوتبال و داوران هم ادامه داشت. لیگ به پایان رسید و نوبت جام‌حذفی شد؛ جایی که قرار بود هم منجر به کسب جام شود و هم انتقام از پرسپولیس را در دل داشته باشد. این قرعه هم اما پوچ از آب درآمد. استقلال باز هم باخت، بی‌آن‌که حتی از بهانه‌های قبلی داوری هم خبری باشد. این‌بار آنها در شرایطی مقابل پرسپولیس شکست خوردند که تنها صحنه مشکوک بازی، پنالتی گرفته نشده به سود حریف بود! حرکات زننده ساپینتو بعد از دهمین اخراجش در این فصل هم کام آبی‌ها را تلخ‌تر کرد و باعث شد حالا دفاع از این مربی دشوارتر از هر زمان دیگری باشد. چطور می‌توان پشت کسی ایستاد که از ۴جام ادعایی ابتدای فصل، تنها یکی از آنها را فقط با یک بازی تصاحب کرده و هر لحظه ممکن است طوری از کوره دربرود که کل منافع تیم لگدمال شود؟ بله، این داستان عجیبی است؛ بزرگ‌ترین دشمن ساپینتو در ایران، خود ساپینتو بود

 3. زنده باد, به امید سرافرازی در مسابقات قاره کهن و قرار دادن جام آسیا در کنار جامهای رنگین “پرسپولیس قهرمان ” .

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب