ده گل در ده مسابقه هدیه ترابی به پرسپولیس

مهدی ترابی در ده مسابقه آخر پرسپولیس که به ده پیروزی متوالی در تمام ده بازی سال 1402 منجر شده است در ده گل یا زننده آن بوده است یا پاس گل داده است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی ترابی با آمادگی و تمرکزی که نشان داد، عملکرد فوق‌العاده‌ای را به ویژه در ده بازی گذشته و در دربی‌های این فصل از خود نشان داده است. او از این جهت جدا از نقش آفرینی در قهرمانی پرسپولیس، در روند از دور خارج شدن استقلال در کورس رقابت لیگ، تاثیرگذار بود. به این جهت عصبانیت بازیکنان استقلال و به ویژه روزبه چشمی از او که در بازی نمود داشت، بی دلیل نبود.
ترابی فقط در ده بازی سال جاری، 7 گل زد و سه پاس گل داد. وی همچنین در سه دربی این فصل، 3 پاس گل داد و یک گل زد و بلای جان هافبک‌ها و مدافعان استقلال بود.

دیدگاه‌ها (3)

 1. امان از دست مافیای فوتبال
  دیروز در بازی دربی یک حرکت فنی و درست ازچشمی ندیدیم ضمن اینکه در برخورد زشت با ترابی تکنیکی حرکت غیر اخلاقی کرد و اخلاق رو هم باخت
  در طول مدت مدید بطور شانسی گل بازی با ولز رو زد و تمام شد نه خلاقیت نه تکنیک نه بازیسازی نه بزرگی نه اخلاق و نه حرفه ای
  حالا این شخص پای ترکیب همیشه تیم ملی هستش
  مافیای تیم ملی که متاسفانه با آمدن قلعه نویی کلا آبی شد و اینها دنبال خراب کردن انسجام ارتش سرخ هستند
  مراقب باشید

 2. من استقلالی هستم اما ضمن احترام به فرهاد مجیدی، هر وقت عربها به فرهاد پول دلار یا دینار دادند استقلال را ترک کرده است و نمونه اش پارسال که استقلال ضربه خورد چون زمان طلایی نقل و انتقالات را خراب کرد. استقلال همیشه در فصل نقل و انتقالات بی برنامه و بی ثبات بوده است. یا مدیر عامل نداشته یا سرمربی، بر خلاف پرسپولیس.

 3. منظورت بازیکن سال فوتبال ایرانه؟
  خخخخخخخخخخخ

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب