سروش رفیعی: وقتش رسیده همه ایستاده پرسپولیس را تشویق کنند

هافبک تیم پرسپولیس گفت: از دوستانم در دیگر تیم‌ها می‌خواهم به هواداران‌شان بگویند دبل قهرمانی چه‌قدر سخت است. حالا وقت آن است که همه ایستاده پرسپولیس را تشویق کنند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سروش رفیعی پس از شب حماسی سرخپوشان در ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که قهرمان شدیم. بازی بسیار خوبی مقابل استقلال انجام دادیم. البته به تیم قابل احترام استقلال هم خسته نباشید می گویم. به هواداران خودمان هم تبریک می گویم. فکر می کنم وقتش است که همه ایستاده به احترام پرسپولیس دست بزنند. ما امسال توانایی خودمان را نشان دادیم و لیاقت این قهرمانی را داشتیم.
وی درباره کسب دو جام توسط پرسپولیس و حضور هواداران در ورزشگاه خاطرنشان کرد: خیلی خوشحال کننده است که هواداران به استادیوم آمدند. چیزی به اندازه فوتبال، مردم را خوشحال نمی کند. فوتبال برای مردم است. درباره قهرمانی هم باید بگویم که اصلا کار راحتی نیست. گفتم که همه باید به این نتیجه رسیده باشند که پرسپولیس لیاقت قهرمانی دارد. دو گانه در فوتبال واقعا سخت است. از دوستانم در بقیه تیم ها می‌خواهم صحبت‌ها را بهتر مطرح کنند تا مردم و هواداران‌شان متوجه شوند دبل قهرمانی، چه‌قدر کار سختی است. خودم در پرسپولیس این تجربه را داشتم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه