روی آل‌کثیر پنالتی شد و وقت اضافه را هم بیشتر گرفتند

افشین پیروانی: قهرمانی با پرسپولیس واقعا مزه می‌دهد

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سال خیلی سختی بود. قهرمانی با پرسپولیس واقعا مزه می‌دهد و ما با اقتدار، قهرمان لیگ شدیم و قهرمانی دیگری هم آوردیم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی دومین دبل قهرمانی و اولین سه گانه خود را تجربه کرد. او سال 78 به عنوان بازیکن و گلزن این تجربه را داشت و این بار به عنوان مدیر تیم. پیروانی پس از بازی اظهار داشت: خدا را شکر می کنم. روز خوبی بود. قهرمان بودیم و یک قهرمانی دیگر آوردیم. قهرمانی با پرسپولیس واقعا مزه می دهد. امسال، سال خیلی سختی بود. من یک سال پیرتر شدم. نقش کوچکی داشتم اما عاشق این تیم هستم. گفتند چرا در بازی قبل خوشحالی نکردم و گفتم دلم می خواهد هر زمان بازی را می بریم در کنار هواداران باشیم. به همه هواداران تبریک می گویم. تجربه دوگانه قهرمانی را داشتم اما این دوره هم لذت بخش است.
وی ادامه داد: ما با اقتدار لیگ را قهرمان شدیم. در مجموع تیم خوبی بودیم. بازیکنان بزرگی داشتیم. کادر خوبی داشتیم. اگر بازی یک بر صفر تمام می شد حق به حقدار می رسید ولی خوشحالم که قهرمان شدیم.
پیروانی درباره صحنه مشکوک روی عیسی آل کثیر خاطرنشان کرد: من هم معتقدم روی عیسی پنالتی شد. البته برای این بازی وقت اضافه بیشتری گرفته شد. داوران هم زحمت زیادی کشیدند. من به آنها تبریک می گویم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه