رضا درویش: این بچه‌ها پاداش‌شان را از هواداران می‌گیرند

مدیرعامل پرسپولیس گفت: اکثر مردم ایران پرسپولیسی هستند، پس این قهرمانی را به همه مردم تبریک می‌گویم. یحیی هم قرارداد دارد و می‌ماند. شایعات برای برهم ریختن جو هواداران است. بهترین پاداش برای این بچه‌ها دل خوش هواداران است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، رضا درویش پس از قهرمانی مجدد سرخپوشان و پیروزی دگرباره در دربی، اظهار داشت: این قهرمانی را به همه هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم و از همه کسانی که امروز زحمت کشیدند تا همه مردم این فوتبال زیبا را تماشا کنند تشکر می‌کنم. امیدوارم این پیروزی به کام همه مردم ایران شیرین و شیرین‌تر باشد. شیرینی این پیروزی تنها برای پرسپولیسی‌ها نیست بلکه برای تمام مردم ایران است. چرا که تقریبا اکثریت مردم ایران پرسپولیسی هستند و عده‌ای که استقلالی هستند هم حتما از بازی خوب تیم خودشان لذت بردند و خوشحال شدند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعات درباره جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس گفت: اول از همه باید بگویم که یحیی گل‌محمدی یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد اما این مسائل حاشیه‌ای است و تنها می‌خواهند علیه پرسپولیس جوسازی کنند. پرسپولیس هم تیم یک نفر نیست. از تدارکات باشگاه گرفته تا علیرضا بیرانوند که دروازه‌بان تیم است همه تلاش کردند تا این قهرمانی‌ها برای پرسپولیس به ارمغان بیاید. رفتن گل‌محمدی تنها حاشیه‌ای است که می‌خواهند جو هواداران پرسپولیس را به هم بزنند.

درویش در خصوص علیرضا بیرانوند هم عنوان کرد: او یک بازیکن بسیار حرفه‌‌ای است و هیچگاه احساس نکرد که بازیکن بزرگی است و همانطور که در روز اول به پرسپولیس آمد و امروز هم که آخرین بازی‌اش در این فصل را انجام داد را با تمام قدرت و تلاش در خدمت تیم بود و تغییری در رفتارش ندیدیم.

وی در پاسخ به این سؤال که پاداش بازیکنان پرسپولیس برای این قهرمانی چیست؟ گفت: پاداش قهرمانی بازیکنان پرسپولیس را باید مردم بدهند. اگر بخواهیم پاداشی در شأن و حد بازیکنان پرسپولیس به آنها بدهیم باید تمام بانک‌های کشور را برای این کار بسیج کنیم تا بتوانیم در حد خود این بازیکنان به آنها پاداش بدهیم. اما در پایان بگویم که دل‌خوشی مردم بزرگترین پاداش برای بازیکنان پرسپولیس است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه