افشین پیروانی: خوشحالی نکردم چون از جای خالی هواداران ناراحت بودم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی قبل خوشحالی نکردم چون ناراحت بودم. ناراحتی به خاطر نبودن هواداران‌مان آن هم در بازی بعد از قهرمانی.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی در پایان نشست هماهنگی مدیران برای دیدار فینال جام حذفی، اظهار داشت: در این جلسه تصمیم خاصی گرفته نشد. همان صحبت‌های معمول بود. امیدوارم بتوانیم یک بازی خوب انجام بدهیم و جشن قهرمانی دوم را در حضور هواداران برگزار کنیم.
وی درباره بعضی مطالب مطرح شده در روزهای اخیر، ادامه داد: یک موضوعی در روزهای اخیر مطرح شده بود و آن هم این بود که چرا در بازی قبلی وقتی تیم به گل رسید من خوشحالی نکردم. باید بگویم که من عشق و زندگی‌ام پرسپولیس است. آن روز و آن لحظه ناراحت بودم. از سکوهای خالی ناراحت بودم. مگر می‌شود بازی بعد از قهرمانی در سکوت برگزار شود؟
مدیر سرخپوشان اضافه کرد: اگر ورزشگاه استاندارد نیست، چرا در آن بازی برگزار می‌کنند؟ برای فصل جدید باید طبق استانداردهای جهانی پیش برویم. امیدوارم؛ در بازی فردا هم نمایش خوب و تماشاگرپسندی داشته باشیم و دومین قهرمانی این فصل را برای هواداران و باشگاه بزرگ پرسپولیس به دست بیاوریم. از نظر ما، مهم قهرمان شدن است و خیلی روی حاشیه‌ها تمرکز نمی‌کنیم.

افشین پیروانی درباره شرایط بلیت فروشی هم خاطرنشان کرد: وقتی 35 هزار بلیت فروخته شده است، می‌توانستند 50 هزار بلیت هم بفروشند. افرادی که تصمیم‌گیرنده هستند باید نظرشان را اعلام کنند. فوتبال با تماشاگران و هوادارانش زنده است. امیدوارم راهکاری پیدا شود که تماشاگران بتوانند به ورزشگاه بیایند. ایجاد محدودیت موجب نارضایتی همه می‌شود. امیدوارم همه دست به دست هم بدهند. اگر قرار است سال آینده فوتبال خوبی داشته باشیم رکن اصلی آن، حضور تماشاگران است. برای این مسابقه هم تماشاگرانی که بلیت خریداری نکرده‌‌اند بهتر است به ورزشگاه نیایند، چون نمی‌توانند وارد ورزشگاه شوند. من می‌دانم که تماشاگران ما هر جا که باشند انرژی مثبت برای ما ارسال می‌کنند. باید شرایطی فراهم شود که در بازی‌های آینده همه هواداران‌مان را در کنار خود داشته باشیم.

وی درخصوص حضور میهمان‌های خارجی در دربی، تصریح کرد: از هرکسی که می‌آید درخواست می‌کنم اگر توانایی دارند طلب باشگاه‌های ایرانی را بدهند. خواهش می‌کنم کاری کنند که حقی از تیم‌های ایرانی ضایع نشود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه