بزرگان پرسپولیس با کاپ قهرمانی بر سر مزار اسطوره‌های درگذشته

مدیر عامل و سرمربی پرسپولیس امروز به اتفاق علی پروین و محمود خوردبین، پیشکسوتان نامدار باشگاه همراه با کاپ قهرمانی پرسپولیس در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) حضور پیدا کردند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، علی پروین، محمود خوردبین، رضا درویش و یحیی گل‌محمدی امروز (سه‌شنبه) به اتفاق تعدادی از مسوولان باشگاه و تیم از جمله مصطفی لشگری، مدیر روابط عمومی و علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای تیم همراه با کاپ قهرمانی لیگ بیست و دوم خلیج فارس، راهی بهشت زهرا (س) شدند و بر سر مزار اسطوره‌ها و نامداران درگذشته باشگاه پرسپولیس چون؛ حمید جاسمیان، همایون بهزادی، ابراهیم آشتیانی، جعفرکاشانی، ناظم گنجاپور، مهرداد میناوند، علی انصاریان و بسیاری دیکر حضور پیدا کردند تا ضمن قرائت فاتحه یاد ایشان را گرامی بدارند.
این جمع در جریان حضور در قطعه نام‌آوران بر سر مزار تعدادی از بزرگان تاریخ باشگاه استقلال، چون مرحوم ناصر حجازی که امروز سالگرد درگذشت وی است و منصور پورحیدری حضور یافتند و نسبت به ایشان ادای احترام کردند.
جمع پرسپولیسی، سپس راهی قطعه شهدا و به طور مشخص بر سر مزار شهید رضایی مجد حاضر شدند تا نسبت به ایشان که این سرزمین آرامش و استقلال خود را مرهون شجاعت، ایثار و خون‌های پاک ایشان است به عنوان یگانه قهرمانان ابدی این سرزمین، ادای احترام کنند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه