برگزاری نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و نساجی

ابراز نگرانی افشین پیروانی بابت اختلال در انتقال تیم به ورزشگاه و برگزاری مسابقه

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و نساجی قائمشهر برگزار شد و در جریان آن؛ افشین پیروانی ضمن قدردانی از استقبال مازندرانی‌ها، نسبت به فراهم نبودن شرایط انتقال تیم به ورزشگاه، ابراز نگرانی کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و نساجی قائمشهر از ساعت 18 امروز (چهارشنبه) به ریاست داوود رفعتی نماینده فدراسیون و ناظر مسابقه برگزار شد. در این جلسه نمایندگان همه نهادهای دست‌اندرکار در مسابقه حضور داشتند و از پرسپولیس نیز، افشین پیروانی، مدیر تیم و علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای شرکت کردند.
در این جلسه اعلام شد به میزان 60 درصد ظرفیت ورزشگاه، برای حضور تماشاگران در نظر گرفته شد که همه بلیت‌ها هم به فروش رفته است.
همچنین پرسپولیس با لباس یک‌دست سفید و دروازه‌بان آن با رنگ طوسی در زمین حضور می‌یابد. نساجی هم پیراهن قرمز و شورت و جوراب آبی به تن خواهد کرد. دروازه‌بان آن تیم نیز مشکی‌پوش خواهد بود.
در این جلسه همچنین افشین پیروانی با اشاره به استقبال از تیم گفت: پرسپولیس یک تیم معمولی نیست. خوشحال هستیم و افتخار می‌کنیم هواداران پرسپولیس در همه جای ایران حضور دارند. مازندران هم که در ورزش و پهلوانی زبان‌زد است، از جهت تعداد بالای پرسپولیسی‌ها جزو سرآمدها هستند. این موارد مسوولیت ما را بیشتر می‌کند. از سوی دیگر خود مردم مازنداران خیلی میهمان نواز هستند و این را در همین ساعت ورود لمس کردیم و بابت این مساله از آن‌ها هم تشکر می‌کنیم. این‌ها همه برای ما افتخار است ولی به هر حال برای انتقال به ورزشگاه و برگزاری بازی نگرانی داریم.
وی ادامه داد: امروز روی باند فرودگاه با استقبال عجیبی رو به رو شدیم. همه این‌ها هم قابل احترام هستند ولی مساله این است که فردا با تمهیداتی که اندیشیده می‌شود ضمن حفظ احترام، حرمت و امنیت هواداران و مردم شریف مازندران، شرایط مناسبی برای خروج تیم از هتل، عزیمت به ورزشگاه و ورود به آن و همچنین برگزاری مسابقه فراهم باشد. ما طبق زمانبندی که در این جلسه مصوب شود، اقدام خواهیم کرد.
در این جلسه همچنین مطرح شد با هماهنگی صورت گرفته با شورای شهر و شهرداری‌ها قرار شده است در مکان‌ها و معابر عمومی مانند پارک‌ها این بازی از طریق نمایشگرهای بزرگ شهری در قائمشهر و بعضی شهرهای مجاور پخش شود تا مردم از این طریق بتوانند در کنار هم بازی تیم‌های محبوب خود، پرسپولیس و نساجی را تماشا کنند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه