عیسی خودش را خیلی خوب جمع و جور کرد، خوشحالم

محسن خلیلی: این کادر خودش خوب می‌داند برای قهرمانی چه کند

آقای گل پیشین لیگ فوتبال ایران گفت: روند رو به رشد پرسپولیس در سال جدید قابل تحسین است و مدیران باشگاه، عوامل کادر و بازیکنان جای تقدیر دارند. خوشحال هستم که عیسی هم خودش را جمع و جور کرد و می‌درخشد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، محسن خلیلی که این روزها به سختی مشغول برنامه‌ریزی و پیگیری امور در آکادمی باشگاه است و به زودی در این‌باره با او گفت‌و‌گوخواهیم داشت، درباره عملکرد سرخپوشان در لیگ‌برتر و جام حذفی اظهار داشت: این روزها پرسپولیس باز هم تحسین برانگیز کار می‌کند. روند رو به رشد در سال جدید قابل ستایش است و جای تقدیر دارد.
وی ادامه داد: واقعا دل ما و هواداران را شاد کردند. سختی کاری که انجام دادند قابل توضیح نیست. باید این ها را در بطن کار تجربه کرده باشید. وقتی تیم از صدر، پایین می‌آید همه فشارها چند برابر می‌شود و تحمل این شرایط و به قولی کامبک در این شرایط کار هر کس و هر تیمی نیست. باید یکسری ویژگی‌ها و شخصیت خاص داشته باشید که در پرسپولیس وجود داشته و دارد. پنج پیروزی در پنج بازی متوالی در چنین فضایی اتفاق فوق‌العاده است آن هم با بازی‌های سخت که یکی هم دربی بود.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: برای ایجاد این شرایط همه صاحب نقش هستند. باید همه با جان و دل کار کنند تا به این حد از شایستگی برسید. مدیران، مربیان و بازیکنان که جای خود دارد. حتما همه عواملی که کنار تیم هستند و همه کارکنان با تمام وجود کار کرده‌اند و انرژی گذاشته‌اند. با تمام این اوصاف فراموش نکنیم که بخش سخت‌تری از کار باقی مانده است. تا این‌جا مشخص شد که پرسپولیس برای هر دو جام شایسته‌ترین است ولی حالا صحبت از دقیقه‌ها و ثانیه‌ها است.

وی گفت: می‌توانید در تمام لحظات عالی باشید و فقط یک لحظه را از دست بدهید. در یک لحظه از تمام لحظات تمرکز و دقت نداشته باشید و آن چه حق شما است را از کنار دست‌تان بردارند و ببرند. بالاخره دیگران هم تلاش می‌کنند. خوشبختانه یک مجموعه متخصص و باتجربه در تیم پرسپولیس حضور دارد که همه این‌ها را می‌داند و لمس کرده است. می‌‌خواهم بگویم همه ما، همه عوامل باشگاه و تیم، همه هواداران و پیشکسوتان و خلاصه هرکسی که دنبال قهرمانی پرسپولیس است باید تا آخرین لحظه با همه توان، انرژی مثبت و تمرکزش پای کار باشد چون همه آن‌هایی که قهرمانی پرسپولیس را نمی‌خواهند تا آخرین لحظه همین‌طور خواهند بود.
خلیلی خاطرنشان کرد: اجازه بدهید همین جا از آقای درویش، یحیی گل‌محمدی، افشین پیروانی و خلاصه همه عوامل باشگاه و تیم تشکر کنم. آن‌ها کارشان را به خوبی انجام داده‌اند. جمع و جور کردن باشگاه و تیم، مواجهه با مشکلاتی که وجود دارد و مقابله با شیطنت‌های گاه و بی‌گاه و حاشیه‌ها، یک کار سخت و دائمی در پرسپولیس است.
وی درباره فشارهایی که از سوی باشگاه‌های رقیب بر روی فدراسیون، سازمان لیگ و داوران وجود دارد و احتمال تاثیر آن بر تغییر روند نتایج، عنوان داشت: پرسپولیس اگر هر سه بازی را برنده باشد شانسی برای دیگران وجود ندارد. انصافا مقابله و رقابت با پرسپولیس فقط بر اساس قواعد فوتبال، کار آسانی نیست فقط نباید وارد مسایلی بشویم که انرژی و تمرکز را بگیرد. پرسپولیس یک تیم با رفتارها و شخصیت خاص خودش است و تیم‌های دیگر هم رفتارها و شخصیت خاص خودشان را دارند. هرکس باید کاری که بهتر بلد است را انجام بدهد. پرسپولیس هم بازی فوتبال در زمین به اتکای توانایی خودش را بهتر از هر کار دیگری بلد است. بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس هم تجربه بالایی دارند. خودشان بهتر از همه می‌دانند با چه شرایطی روبه‌رو هستند. به نظرم نیازی نیست در کار چنین کادری دخالت کنیم.
خلیلی که خود گلزنی قهار و شکارچی دربی بود، همچنین درباره ارزیابی خود از خط حمله گفت: بسیار خوشحال هستم عیسی خودش را جمع و جور کرد و مزد زحمات و اراده قوی خودش را گرفت. یکی از مهمترین توپ‌های زندگی خودش را وارد دروازه استقلال کرد. امیدوارم پریرا هم خودش را جمع و جور کند. فکر کنم حالا متوجه شده باشد که به چه تیمی آمده است و برای این که بتواند بازی کند با چه بازیکنان خوبی در رقابت است. برای عبدی هم که شروع خوبی در سال جدید داشت آرزوی موفقیت دارم و منتظر گل‌های بعدی او برای پرسپولیس هستیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه