دربی تمام شد، فرافکنی نکنند

افشین پیروانی: از حامیان مالی باشگاه تشکر ویژه داریم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدواریم با کمک حامیان باشگاه و همراهی هواداران تا پایان فصل بهترین نتایج را به دست آوریم.

افشین پیروانی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس، درباره اظهارات و واکنش‌های مختلف بعد از دربی شماره ۱۰۰ اظهار کرد: خوشحالم که توانستیم دل هواداران‌مان را شاد کنیم. برد در دربی شیرینی دیگری دارد اما اکنون دیگر آن بازی تمام شده و ما هم فقط همان شب شادی کردیم و از روز بعد از دربی روی بازی‌های بعدی تمرکز کرده‌ایم.
او ادامه داد: دربی تمام شده و نمی‌دانم این همه بحث و جدل‌ برای چیست. پر‌سپولیس با شایستگی بازی را برد و ممنونم از هواداران چه آنهایی که در استادیوم سنگ تمام گذاشتند و آنهایی که اجازه ورود نداشتند مثل بانوان و چه آنهایی که نبودند و از راه دور برای ما انرژی مثبت فرستادند، همچنین از کلیه عوامل باشگاه، کادر فنی و تدارکات، کادر پزشکی و رسانه‌ای و بازیکنان عزیز و هر کسی که برای نام بزرگ پرسپولیس زحمت می‌کشد تشکر می‌کنم. دوستان فرافکنی نکنند و بدانند اگر قرار بر گله و شکایت از بحث اشتباهات داوری باشد، پر‌سپولیس قطعا در این فصل بیشترین ضرر را در این زمینه دیده است. خواهشم این است که کارشناسان بی‌طرف و عادل در پایان فصل جدولی از این اشتباهات داوری تهیه کنند تا صحت ادعای من مشخص شود.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط تیم در ادامه فصل گفت: خوشبختانه برد دربی روحیه بسیار خوبی به تیم تزریق کرده اما همانطور که گفتم خوشحالی دربی همان شب برای ما تمام شد و از الان به فکر بازی‌های آینده هستیم. هواداران عزیز بدانند که در بازی‌های باقیمانده طوری تلاش می‌کنیم که انگار هر بازی یک فینال جداگانه است و برای شادی آنها از جان مایه می‌گذاریم.
پیروانی همچنین گفت: در اینجا جا دارد از ایرانسل و بانک شهر که حامیان اصلی باشگاه هستند و همچنین مدیران محترم‌شان تشکر ویژه‌ای داشته باشیم که از ابتدای فصل در کنار تیم بوده‌اند و پر‌سپولیس را حمایت کرده‌اند و همچنین از اعضای هیئت مدیره و از آقای درویش، مدیرعامل محترم که با تلاش‌‌های خود و هماهنگی با اسپانسرهای محترم برای کسب درآمد تلاش می‌کنند قدردانی می‌کنم و ای کاش در باشگاه بزرگ پرسپولیس هم اتفاقی بیفتد که مثل بعضی از تیم‌ها در ابتدای فصل هیچگونه بدهی وجود نداشته باشد و حسابی مسدود نباشد و بودجه مشخص و معینی، چه برای نقل و انتقالات و چه برای هزینه‌ها در طول فصل وجود داشته باشد. امیدوارم طی مدت باقیمانده تا پایان فصل با حمایت این عزیزان و همینطور هواداران خوبمان که همواره یار و یاورمان بوده‌اند بتوانیم بهترین نتایج را برای پر‌سپولیس بزرگ به دست بیاوریم. در بازی‌های آینده نیز در ورزشگاه منتظر حضور گرمشان هستیم.

دیدگاه‌ها (1)

  1. ماهم همگی هواداران تیم همیشه قهرمان پرسپولیس بزرگ اززحمات مدیرعامل محترم جناب درویش ومدیران دیگرخصوصا عزیزدلم جناب پیروانی بزرگ که دلی به بزرگی تیم پرسپولیس داردصمیمانه سپاسگزاری میکنیم.جانم فدای پرسپولیس قهرمان

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب