وحید امیری: استقلال را مدیریت و کنترل کردیم

بازیکن دونده و خوش‌تکنیک پرسپولیس گفت: استقلال را مدیریت و نقطه قوت آن‌ها را کنترل کردیم. به هدف‌مان رسیدیم و این پیروزی را برای شانس قهرمانی می‌خواستیم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، وحید امیری که در دربی 100 به باشگاه 200 تایی‌های پرسپولیس پیوست، در پایان مسابقه اظهار داشت: امروز یک بازی خاص و پرفشاری بود، اما خدا کمک کرد در بازی که می‌توانست مساوی هم باشد ما برنده شویم. در پایان مسابقه هم به بازیکنان گفتم که سجده شکر به‌جا بیاورند.

وی ادامه داد: کار برای قهرمانی سخت است. ما خیلی تلاش کردیم. احساس کردیم این بازی برای قهرمانی تیم بسیار اهمیت داشته باشد و توانستیم به هدف‌مان برسیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال تیم خوبی است و نمی‌توان این را کتمان کرد. آنها در هفته‌های گذشته نتایج خوبی کسب کرده بودند و می‌دانستیم که در لحظاتی از مسابقه ما را تحت فشار قرار خواهند داد، اما توانستیم شرایط را مدیریت کنیم. نقاط قوت آنها را کنترل کردیم و این موضوع کمک زیادی به ما کرد.

امیری در خصوص عملکرد خودش در این بازی و حضور در پست مهاجم، خاطرنشان کرد: تمام بازیکنان داخل و خارج از زمین فوق‌العاده بودند. نمی‌توان گفت که یک نفر تنها خوب بود؛ امروز ما در دفاع کم اشتباه بودیم. در دروازه عملکرد عالی را شاهد بودیم و در گلزنی هم موفق شدیم.

وی ادامه داد: شرایط دربی کاملاً متفاوت است. در سال‌های گذشته هم شرایط برعکس پیش آمده بود که ما وضعیت بهتری در جدول داشتیم، اما باختیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه، گفت: یکی از بهترین نکات این مسابقه حضور تماشاگران بود که از آنها تشکر می‌کنم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه