اطلاعیه باشگاه

پر‌سپولیس و گل‌محمدی به هم متعهد هستند/ انتظار این شایعه‌سازی‌ها را داشتیم

در شرایطی که به دربی نزدیک می‌شویم، هر روز با حاشیه‌سازی‌ها و شایعه پراکنی‌های جدید علیه پرسپولیس روبه‌رو هستیم و صحبت از تغییرات کادر فنی نیز از جمله این موارد است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، بعد از مشکلات و بحران‌هایی که متاسفانه برای رقیب سنتی پیش آمد انتظار آن را داشتیم که با موجی از حاشیه‌ها و شایعات متنوع علیه پرسپولیس روبه‌رو شویم. این انتظار هم طولانی نشد و هر روز با موضوع و هجمه جدید مواجه می‌شویم که از سویی هواداران‌مان را بیمناک می‌سازد و از جانب دیگر تمرکز و آرامش تیم را هدف می‌گیرد. آخرین مورد از این دست جریان‌سازی‌ها، به تکرار شایعه جدایی سرمربی تیم و احتمال حضور مربیان خارجی مربوط می‌شود که از اساس آن را رد می‌کنیم.
بارها اعلام شده است یحیی گل‌محمدی حداقل برای یک فصل دیگر قرارداد دارد. باشگاه پرسپولیس و او هر دو نسبت به این تعهد پایبند هستند. اگر قراردادی در کار نبود قطعا برای مذاکره و تمدید اقدام می‌شد. او به عنوان سرمربی، مورد حمایت مدیریت باشگاه است و تا این لحظه که از جانب وی و چه در باشگاه، هیچ صحبتی غیر از این مطرح نبوده است، چه رسد به این که صحبتی درباره مربی دیگری در گرفته باشد.
اطمینان داریم که این روند خبرسازی‌ها ادامه خواهد داشت و شاید تا دربی و با اوج گرفتن رقابت در جدول لیگ، افزون شود. از این رو به هواداران اعلام می‌کنیم که بدون توجه به این مسایل و مشغول کردن ذهن و وقت‌شان به اخبار بی‌اساس، روی حمایت از تیم محبوب خود متمرکز باشند.

دیدگاه‌ها (1)

  1. ولی اله جعفرزاده

    تمرکز تمرکز تمرکز
    تنها رمزموفقیت تیم خواهد بودامیدوارم با وحدت کلمه اتحاد مدیریت مربیان وبخصوص بازیکنان قدرتمندتراز همیشه خودشونو ثابت کنند وبه کوری دشمنان بهترین بازی فصلشونو انجام بدهند ومثله بازی اصفهان حذفی برابرسپاهان شجاعانه بازی کنند وبهترین دفاع حمله وپرس ازجلو وسرعت دادن به بازی وفرصت طلبی مهاجم ودقت درضربات آخر مثله بازی های قبل به استقلال هم میتونند ۳تا گل بزنند واستقلال خط دفاعش خوراک پرسپولیس شجاع خواهد بود وچون استقلال هم بالا بازی میکنه به نحو پرسپولیس وامیدوارم باخط دفاعی خوبمون وگلرارتش سرخ پرسپولیس روزش باشه وبابردش برسه به صدرجدول

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب