پرسپولیس از باشگاه چینی شکایت کرد

در پی عقد قرارداد باشگاه کانگژو با مهاجم پیشین سرخپوشان، باشگاه پرسپولیس از باشگاه چینی هم به فیفا شکایت کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در پی عقد قرارداد باشگاه کانگژو با یورگن لوکادیا از باشگاه چینی به عنوان خوانده دوم پرونده، شکایت کرد.
امیر علی حسینی در این ارتباط گفت: پس از آن که باشگاه کانگژو درخواست ITC جهت به خدمت گرفتن لوکادیا را برای پرسپولیس ارسال کرد، ما ضمن رد این درخواست، نامه‌ای را هم ارسال کردیم. این نامه خطاب به باشگاه چینی بود و از طریق فدراسیون فوتبال ایران و چین به صورت رسمی ارسال شد. در این نامه اعلام کردیم لوکادیا بازیکن پرسپولیس، تحت قرارداد است. فسخ یک‌طرفه قرارداد از سوی وی نیز مورد پذیرش ما نیست و شکایت از او به فیفا ارسال شده است. در این نامه اقدام کانگژو را در حکم استخدام و اغوای بازیکن تحت قرارداد با باشگاه دیگر دانستیم و متذکر شدیم این مساله می‌تواند برای آن‌ها تبعات حقوقی و انضباطی داشته باشد. نامه‌ای هم به فیفا زدیم که جدایی این بازیکن به دلایل غیر موجه بوده است و به خدمت گرفته شدن او از سوی باشگاه چینی می‌تواند اغوای بازیکن تلقی گردد.
مدیر امور بین‌الملل باشگاه خاطرنشان کرد: با توجه به دستور پیگیری آقای درویش، امروز سه‌شنبه نیز نسبت به طرح شکایت در فیفا نیز اقدام شد. این شکایت در پورتال حقوقی فیفا نیز به ثبت رسید. در جریان آن با ارسال مدارک جدید از جمله نامه‌های ارسالی، خواستیم با توجه به این که شکایت پرسپولیس از لوکادیا در دست بررسی است، باشگاه چینی هم به عنوان خوانده دوم به پرونده شکایت از سوی پرسپولیس اضافه شود.

دیدگاه‌ها (5)

 1. رضا سیاوشی

  احسنت به مدیریت باشگاه بزرگ پرسپولیس

 2. به هیچ عنوان دست بردار این موضوع نباشید تا به نتیجه قطعی که صددرصد به نفع پرسپولیس خواهد بود تمام بشود انشاالله.

 3. لطفا این شکایت رو تا آخر پیگیری کنید که نتیجه اش شک نکنید به نفع پرسپولیسه
  بذارید یبارم پرسپولیس برنده این دعواهای حقوقی باشه

 4. وای اگر درررویش حکم جهادم دهد
  ارتش ایران نتواند ک جواااابم دهدددد💪💪💪💪💪

 5. سلام.صحبتم‌به‌این‌خر ‌ارتباطی
  نداره‌میخواستم‌بگم‌واقعا‌سایت‌پرسپولیس‌ایمطوری‌باید‌باشه؟؟؟؟‌ایم‌چه‌سایتیه؟؟؟۴ماه‌من‌میبینم‌پرسپولیس.با ‌شمس‌آذر‌بازی‌کرده…..نصف‌صفحه‌میای‌پایین‌نوشته‌تماس‌با‌ما‌و….‌چیزهای‌بی‌خود.‌سایت‌باز‌میکنی‌بجای‌عکس‌کامل‌بچه‌ها‌تصویر‌۳نفر…پس‌بقییه‌چی؟؟؟بخدا‌یک‌ریال‌فکر‌نکردید‌برای‌سایت.دوتا‌تصاویر‌پیشکسوتان‌‌یا‌فیلم‌بازیهای‌قدیمی‌رایگان‌برای‌دانلود…اصلا‌اومدید‌که‌نابود‌کنید‌یا‌ژس‌بگیرید‌که‌باشگاه‌دست‌شماست؟؟؟؟

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب