یحیی گل‌محمدی: پیروزی در ۶ بازی بعدی، هدف اصلی ما است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سختی بود ولی می‌توانستیم به گل دوم هم برسیم. پیروزی در هر شش بازی آینده هدف اصلی ما است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از پیروزی در اولین بازی سال جدید، اظهار داشت: بازی در مجموع خوب بود.در نیمه اول خیلی خوب بودیم و به گل رسیدیم. بازی مالکانه ای داشتیم. در نیمه دوم هم باید گل دوم را می زدیم تا کار به هیجانات آخر بازی نکشد.
گل‌محمدی خاطرنشان کرد: ما در این بازی خوب موقعیت‌سازی کردیم ولی بازیکنان باید بدانند که از این موقعیت‌ها زیاد به دست نمی‌آید. در ده دقیقه آخر هم طبیعی بود که تیم حریف با ریسک بالا بازی کند و به ما فشار بیاورد. با این وجود به نظرم در ۹۰ دقیقه بازی به حریف موقعیت خاصی ندادیم. بازیکنان برای این بازی با توجه به نتایج سایر رقبا تحت فشار بودند اما به جز چند دقیقه آخر، خوب و با تمرکز بازی کردند.
سرمربی سرخپوشان ایران ادامه داد: بازیکنان من باید با ذهنیت خوب وارد زمین شوند و ذهن پیروزی خواه داشته باشند هر چند که مشکلات زیاد است و باشگاه باید به فکر حل این مشکلات باشد. امیدوارم که در شش بازی باقیمانده نتایج خوبی کسب کنیم چرا که برد در هر شش بازی آینده هدف اصلی ما است. بازی امروز هم بازی سختی بود و فکر می‌کنم حریف اولین باخت خود را در زمین خانگی‌اش متحمل شد. ما موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.
سرمربی پرسپولیس در خصوص عملکرد محمد عمری افزود: پیشرفت و آینده این بازیکن بستگی به شخصیت و اخلاق حرفه‌ای دارد. عمری بازیکنی است که برای آینده خود هدف دارد و باید تلاش بیشتری کند. او می‌تواند بهتر از این هم باشد به شرطی که زحمت بیشتری بکشد و زندگی حرفه‌ای خود را رعایت کند که البته او چنین شخصیتی هم دارد.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد داور بازی هم خاطرنشان کرد: بازی پر برخوردی بود اما طبیعی است که تیمی که بازی را برنده شده زیاد در خصوص داوری حرف نمی‌زند. به نظرم تیم داوری در مجموع، عملکرد خوبی داشت هرچند که صحنه‌های حساسی در هر دو نیمه بازی شاهد بودیم اما تصمیم‌گیری تیم داوری خوب بود و من از آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا نام او در بین گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی قرار نداشت افزود: صحبت خاصی در این باره ندارم. این تشخیص فدراسیون بود که من در لیست نباشم و در این باره اظهار نظر هم نمی‌کنم.

دیدگاه‌ها (3)

  1. اصلا بازی خوبی نبود معلوم نبود اگه اون پنالتی الکی رو واسمون نمیگرفتن و اخراج هم نمیدادن باید چند تا گل میخوردیم تیم ده نفره مار و برده بود گوشه رینگ…. فقط شانس یاری کرد نتیجه تغییر نکرد اون ترابی از بیستا پاسی که داد یه دونش واسه دلخوشی به هم تیمیاش نرسید امیری در حد خودش نبود تیم انگیزه برد نداره تیم کیسه مشکلاتش از ما بیشتره ولی انگار نه انگار کار خودشون رو خوب انجام میدن اگه ما جای اونا بودیم ده تا گل میخوردیم با این بازی افتضاح. من نمیدونم در تمرینات فوتبال بازی میکنن یا خاله بازی..؟ خدا رحم کنه دربی امسال رو فکر کنم بعد بازی ما باید بجای کیسه کشا بریم تو غار

  2. به نام خالق یکتا

    برد خوبی بود و تبریک میگم اما حقیقتا فوتبال خوبی بازی نکردید و به جز صحنه گل بقیه بازی کاملا کسل کننده بود و متاسفانه دست بردار نیستید از دفاعی بازی کردن پاس کاری بی جهت به زمین و دروازه خودی 😒 متاسفانه فوتبال بازی کردن پرسپولیس بیشتر فقط سانتر از جناحین ☹️

  3. بادرود و شادباش سال جدید و عید باستانی نوروز و آرزوی شادکامی و تندرستی برای مردم ایران و صلح ودوستی برای کل جهان و موفقیت برای پرسپولیس بزرگ و دوست داشتنی در تمام میادین ورزشی ، اقتصادی و فرهنگی
    ضمن آرزوی توفیق برای بازیکنان و کادر فنی ، یه پیشنهاد برای آقای گل محمدی درزمان تعویضها و نفرات تجدیدنظر بفرمایند، به نظرم در بازی با مس باید بجای شیخ از آل کثیر و سیامک نعمتی و یا بازیکنان سرعتی استفاده می کردن و خیلی هم دیر تعویض انجام شد و واقعا شانس آوردیم که بازی مساوی نشد و از پرسپولیس انتظار بیشتری می رود که با 11 نفر مقابل تیم 10 نفره دفاعی بازی کند و نتواند بازی خودی را به حریف تحمیل کند.
    باسپاس- با آرزوی موفیقیت در آینده

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب