یحیی گل‌محمدی: پیروزی در ۶ بازی بعدی، هدف اصلی ما است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سختی بود ولی می‌توانستیم به گل دوم هم برسیم. پیروزی در هر شش بازی آینده هدف اصلی ما است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از پیروزی در اولین بازی سال جدید، اظهار داشت: بازی در مجموع خوب بود.در نیمه اول خیلی خوب بودیم و به گل رسیدیم. بازی مالکانه ای داشتیم. در نیمه دوم هم باید گل دوم را می زدیم تا کار به هیجانات آخر بازی نکشد.
گل‌محمدی خاطرنشان کرد: ما در این بازی خوب موقعیت‌سازی کردیم ولی بازیکنان باید بدانند که از این موقعیت‌ها زیاد به دست نمی‌آید. در ده دقیقه آخر هم طبیعی بود که تیم حریف با ریسک بالا بازی کند و به ما فشار بیاورد. با این وجود به نظرم در ۹۰ دقیقه بازی به حریف موقعیت خاصی ندادیم. بازیکنان برای این بازی با توجه به نتایج سایر رقبا تحت فشار بودند اما به جز چند دقیقه آخر، خوب و با تمرکز بازی کردند.
سرمربی سرخپوشان ایران ادامه داد: بازیکنان من باید با ذهنیت خوب وارد زمین شوند و ذهن پیروزی خواه داشته باشند هر چند که مشکلات زیاد است و باشگاه باید به فکر حل این مشکلات باشد. امیدوارم که در شش بازی باقیمانده نتایج خوبی کسب کنیم چرا که برد در هر شش بازی آینده هدف اصلی ما است. بازی امروز هم بازی سختی بود و فکر می‌کنم حریف اولین باخت خود را در زمین خانگی‌اش متحمل شد. ما موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.
سرمربی پرسپولیس در خصوص عملکرد محمد عمری افزود: پیشرفت و آینده این بازیکن بستگی به شخصیت و اخلاق حرفه‌ای دارد. عمری بازیکنی است که برای آینده خود هدف دارد و باید تلاش بیشتری کند. او می‌تواند بهتر از این هم باشد به شرطی که زحمت بیشتری بکشد و زندگی حرفه‌ای خود را رعایت کند که البته او چنین شخصیتی هم دارد.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد داور بازی هم خاطرنشان کرد: بازی پر برخوردی بود اما طبیعی است که تیمی که بازی را برنده شده زیاد در خصوص داوری حرف نمی‌زند. به نظرم تیم داوری در مجموع، عملکرد خوبی داشت هرچند که صحنه‌های حساسی در هر دو نیمه بازی شاهد بودیم اما تصمیم‌گیری تیم داوری خوب بود و من از آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا نام او در بین گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی قرار نداشت افزود: صحبت خاصی در این باره ندارم. این تشخیص فدراسیون بود که من در لیست نباشم و در این باره اظهار نظر هم نمی‌کنم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه