یحیی گل‌محمدی: ما برای پیروزی به رفسنجان آمدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌دانیم بازی با مس رفسنجان برای هیچ تیمی راحت نیست ولی ما برای پیروز شدن به رفسنجان آمده‌ایم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان در خصوص این بازی اظهار داشت: در ابتدا سال نو را به مردم شریف ایران تبریک می گویم. از همه هواداران‌مان در رفسنجان که از ما استقبال خوبی کردند ممنون هستم. این بازی اولین مسابقه ما در سال جدید است. بردن این بازی هدف اول ما است و برای بردن به این شهر آمدیم. می‌دانیم مسابقه با مس رفسنجان برای هیچ تیمی بازی راحتی نیست. به ربیعی بابت تیم خوبی که ساخته است، تبریک می‌گویم.
سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما تیم مس رفسنجان را به خوبی آنالیز کردیم و امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. بازی فردا یک بازی تاکتیکی است چرا که هر دو تیم بازیکنان خوبی دارند و امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز را بگیریم تا در جمع مدعیان بمانیم.
گل‌محمدی در خصوص اینکه تیم مس رفسنجان تا اینجای کار ۹ گل خورده و عملکرد حامد لک دروازه‌بان پیشین پرسپولیس در این تیم درخشان بوده است افزود: آنها بهترین خط دفاع لیگ را دارند و این نشان‌ می‌دهد خط دفاعی و گلر این تیم خوب است. حامد لک شاگرد خوب من بود و زحمت زیادی برای پرسپولیس کشید که همین جا از او تشکر می‌کنم، اما امیدوارم که فردا دروازه او را باز کنیم.
سرمربی پرسپولیس در خصوص احتمال حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا و اینکه شرایط سرخپوشان برای گرفتن مجوز حرفه‌ای چطور است گفت: درجلسه اخیری که با رضا درویش داشتم متوجه شدم که مشکل خاصی برای گرفتن مجوز حرفه‌ای آسیا نداریم و مدارکی که ارائه می‌دهیم از آن ایراد نمی‌گیرند اما در کل برای فوتبال ما خوب نیست که این اتفاقات رخ بدهد. سال گذشته پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند چرا که ما در زیرساخت‌ها مشکل داریم
باید برنامه‌ریزی خوبی در این خصوص انجام دهیم که این اتفاق رخ نمی‌دهد. اگر استقلال از آسیا حذف شود یک خبر بد برای همه اهالی فوتبال است و باعث ناراحتی همه ما خواهد شد و کسی از این موضوع خوشحال نمی‌شود. من بارها در این باره صحبت کردم که فوتبال حرفه‌ای امکان و شرایط خوبی را می‌طلبد؛ از جمله رسیدگی به تیم‌های پایه، داشتن استادیوم خوب، شفافیت مالی در قراردادها و … از ابزار فوتبال حرفه‌ای است که ما در این زمینه ضعیف هستیم و برنامه‌ریزی ما مشکل دارد.
یحیی گل‌محمدی درباره دو دیدار اخیر تیم ملی و اینکه نظرش درباره عملکرد ملی پوشان چیست تصریح کرد: دو بازی اخیر تیم ملی را دیدم و به نظرم تیم ملی عملکرد خوبی داشت. البته امیر قلعه‌نویی فرصت زیادی نداشت تا تاکتیک‌هایش را پیاده کند اما بعد از بازی‌های جام جهانی این دو بازی خوب بود. به نظر من تیم ملی این پتانسیل را دارد تا بتواند موفق باشد. به امیر قلعه‌نویی هم بابت انتخاب شدن به عنوان سرمربی تیم ملی تبریک می‌گویم.
وی در خصوص ثبات روی نیمکت دو تیم پرسپولیس و مس رفسنجان افزود: ثبات، لازمه نتیجه‌گیری است و اینکه یک باشگاه بتواند در جام‌های مختلف موفق شود باید ثبات در کادر فنی و مدیریت داشته باشد. امکانات باشگاه مس خوب است و مدیریت خوبی در این باشگاه وجود دارد و به نظرم با یک برنامه‌ریزی می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. در این چند سال عملکرد مس خوب بوده و در آینده می‌توانند یک قطب در فوتبال ایران باشند.
وی درباره شایعه بازگشت لوکادیا به پرسپولیس و شکایتی که این باشگاه از این بازیکن کرده خاطرنشان کرد: قانون اجازه بازگشت لوکادیا به پرسپولیس را نمی‌دهد و همه این حرف‌ها شایعه بود که بیشتر در فضای مجازی مطرح شد اما از نظر قانونی امکان برگشت این بازیکن وجود ندارد.
سرمربی پرسپولیس در پایان در خصوص غایبان این تیم خاطرنشان کرد: مرتضی پورعلی‌گنجی و کمال کامیابی‌نیا را همراه خودمان نداریم و پریرا هم محروم است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه