پرونده تیم‌های پایه در لیگ برتر تهران بسته شد

لیگ برتر پایه‌های تهران با برگزاری آخرین بازی‌های فصل 1401 بسته شد و قهرمانان چهار رده سنی این مسابقات مشخص شدند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، هفته پایانی لیگ برتر تهران در چهار رده سنی؛ نونهالان، نوجوانان جوانان و امید با برگزاری هفته سی‌ام به پایان رسید.
در رده امید، تیم پرسپولیس در هفته پایانی با برتری دو بر صفر مقابل سایپا، 58 امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت. در این رده سنی، تیم استقلال با 64 امتیاز قهرمان این دوره از مسابقات شد.
در جدول گلزنان امیدها؛ علیرضا خدادادی با 12 گل و محمد حسین محمودی با 11 گل به کار خود پایان دادند و کیوان صیامی از تیم مقاومت با 19 گل، آقای گل این فصل شد.
در رده جوانان، سرخپوشان پایتخت در هفته پایانی و در شرایطی که میهمان تیم پیکان بودند، با نتیجه سه بر دو نتیجه را به میزبان واگذار کردند و با 65 امتیاز در رده سوم قرار گرفتند. در این رده سنی، تیم کیا با 71 امتیاز به عنوان قهرمان این رده معرفی شد.
در جدول گلزنان جوانان؛ آرش هاشمی با 21 گل به کار خود پایان داد و رضا میرزایان از تیم کیا با 28 گل، آقای گل شد.
در رده نوجوانان، قرمزپوشان پایتخت با 3 گل، میزبان خود تیم مهر یاران حافظ را شکست دادند و با 56 امتیاز در رده پنجم جدول جای گرفتند. در این رده سنی، تیم سایپا با 65 امتیاز به عنوان قهرمان معرفی شد.
در جدول گلزنان نوجوانان؛ امیر حسین محمودی از پرسپولیس و امیر حسین امانی‌پور از سایپا با 20 گل، مشترکا آقای گل شدند و محمد صادق همت‌زاده از پرسپولیس، 12 گل به ثمر رساند.
در رده نونهالان، تیم پرسپولیس در زمین پیکان با نتیجه پر گل چهار بر صفر مغلوب میزبان شد و با کسب 46 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفت. در این رده نیز تیم کیا با 64 امتیاز به عنوان تیم قهرمان معرفی شد.
در جدول گلزنان نونهالان؛ احسان بلوچ از تیم کیا با 29 گل، آقای گل این رده سنی شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه