خوشبختانه ام‌آر‌آی مشکلی را در ناحیه سر نشان نداد

دکتر حقیقت: پورعلی گنجی با محافظ گردن از بیمارستان مرخص می‌شود

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشبختانه مرتضی پورعلی‌گنجی وضعیت ثابت و پایداری دارد و تا ساعتی دیگر ضمن استفاده از محافظ گردن (گردن‌بند طبی) از بیمارستان مرخص می‌شود. جواب ام‌آر‌آی هم آسیب در ناحیه سر را نشان نداد.

دکتر علیرضا حقیقت در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط مدافع ملی‌پوش و مصدوم سرخپوشان عنوان داشت: بعد از ضربه‌ای که به ناحیه سر و گردن پورعلی گنجی وارد شد، تمام اقدامات اولیه و لازم در محل انجام شد و وی بلافاصله به بیمارستان منتقل گردید.
وی که بلافاصله بعد از پایان بازی خود شخصا راهی بیمارستان شد، ادامه داد: پورعلی‌گنجی توسط پزشکان متخصص معاینه شده است. خوشبختانه وضعیت پایداری دارد و جواب ام‌آر‌آی هم مشکل و آسیبی در ناحیه سر را نشان نداد. به این ترتیب قرار است او امشب از بیمارستان ترخیص شود. در این مدت اقدامات پاراکلینیکی برای تشخیص دقیق‌تر انجام شد و مشخصا به گردن وی ضربه وارد شد. البته او فعلا برای کاستن از حرکات گردن از محافظ مخصوص گردن استفاده می‌کند.

دیدگاه‌ها (2)

  1. هاشم پيروانى

    شكر خدا خبر خيلى خوبى دادين چون نگران سلامتى پورعلى بوديم ، حيف شد كه مصدوم شد چون واقعا واسه ما خوب بازى ميكنه اگر چه فرجى امروز عالى بود . به نظر من تعويض دقايق اخر ترابى و سرلك اشتباه بود همچنين دانيال اصلا خوب نبود و أخيرآ خوب نبوده . هنوز هم دير نشده و به اميد خدا ميتونيم قهرمان بشيم ❤️💚❤️❤️❤️❤️

  2. متاسفانه تیمی که 5 امتیاز با سپاهان اختلاف داشت.
    حالا باید جایگاه دوم را هم به استقلال بدهد.
    و 9 امتیاز را در روی کاغذ از دست بدهد.
    مربی که هم به حواشی دامن زد و هم با ارنجهای اشتباه تیم را هر روز خرابتر میکند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب