دفاع افشین پیروانی از هواداران در نشست هماهنگی مدیران

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و سپاهان که امروز برگزار شد، از هواداران پرسپولیس و نسبت حضور آنها در ورزشگاه دفاع کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و سپاهان از هفته بیست و سوم لیگ خلیج فارس، امرو (جمعه) برگزار شد.
در بخشی از این نشست با توجه به افزوده شدن سهمیه تماشاگران که با پیگیری‌های مدیرعامل پرسپولیس صورت گرفته بود، از سوی مدیر تیم فوتبال سپاهان درباره سهمیه میزبان و میهمان مسایلی مطرح شد. در پاسخ به این مساله افشین پیروانی مطالبی را در دفاع از هواداران و خود پرسپولیس که با محدودیت ورود تماشاگرانش به ورزشگاه روبه‌رو است مطرح شد.
وی ابتدا در پاسخ به مساله طرح شده، به بازی جام حذفی دو تیم اشاره کرد که طبق آن چه از قبل اعلام شده بود باید 30 درصد ظرفیت ورزشگاه نقش جهان میزبان تماشاگران می‌بود ولی در نهایت اتفاقات دیگری افتاد و سر آخر هم معلوم نشد چه‌قدر تماشاچی آمد ولی خیلی بیشتر از عدد از پیش اعلام شده بود.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بر همین اساس بر این موضوع تاکید کرد که در نهایت سهمیه اختصاص یافته به هواداران پرسپولیس در آن بازی کمتر از ده درصد بوده است و حق آنها رعایت نشد. وی همچنین تاکید کرد: به طور کلی با توجه به محدودیت در نظر گرفته شده برای ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی به دلایلی چون مسایل عمرانی که از سوی مسوولان اعلام شده است، پرسپولیس در عمل به عنوان میزبان هم از ده درصد ظرفیت اسمی ورزشگاه استفاده نکرده است و تازه برای این مسابقه به تعداد محدودی به سهمیه تماشاگران اضافه شده است.
در ادامه از سوی نماینده سپاهان این مساله مطرح شد که برای بازی قبل موضوع 30 درصد ظرفیت مطرح نبود و قرار بود ظرفیت طبقه اول به عنوان حد نصاب در نظر گرفته شود که پیروانی در پاسخ به این مساله گفت: ولی این طور نبود و جمعیت زیادی هم به طبقه دوم آمد. در نهایت دو طرف به توافق نسبی درباره این موضوع رسیدند و موضوع مطرح شده از بحث خارج شد.
در جریان جلسه درباره پوشش دو تیم هم صحبت شد. به طور طبیعی پرسپولیس و سپاهان یکدست سرخپوش و زردپوش هستند و دروازه‌بانهای دو تیم به ترتیب مشکی و سبز به تن خواهند کرد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه