درخواست مجدد پرسپولیس برای انجام بازی‌ با حداکثر تماشاگر در آزادی

باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران در راستای اجرای عدالت و مساوات و همچنین فراهم آمدن جذابیت و روح بیشتر مسابقات، خواستار حداکثر ظرفیت ورزشگاه آزادی برای حضور تماشاگران و هواداران فوتبال شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در شرایطی که در مسابقات لیگ گاه شاهد حضور کامل هواداران در ورزشگاه‌ها هستیم اما نسبت به پایتخت نشینان و باشگاه پرسپولیس تبعیض ایجاد شده است و سهمیه اندکی برای بلیت فروشی اعلام می‌شود که بالغ بر 7 درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی هم نمی‌گردد.
از سوی دیگر شاهد هستیم در خارج از تهران از جمله دیدارهایی که در آن‌ها میهمان بوده‌ایم مجوز استفاده از حداقل ظرفیت ورزشگاه به تیم مقابل داده شده است. در این بین حتی با وجودی که پرسپولیس از این مساله محروم بوده است و با یک تبعیض آشکار روبه‌رو بودیم نه تنها به این مساله معترض نشدیم بلکه از این امر استقبال کرده‌ایم.
بر اساس تمام این موارد باشگاه پرسپولیس بار دیگر و در قالب نامه رسمی با هدف رعایت عدالت و رفع تبعیض بین تیم‌ها و ایجاد شور و نشاط اجتماعی نزد دوستداران فوتبال، از سازمان لیگ فوتبال ایران خواست، از هفته بیست و سوم لیگ خلیج فارس تا پایان لیگ شرایط لازم را برای برگزاری بازی‌های پرسپولیس، جهت حضور تماشاگران فوتبال و بهره‌مندی هر دو تیم از حضور هواداران‌شان براساس سهمیه قانونی با حداکثر طرفیت ممکن ورزشگاه آزادی، فراهم آورد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه