شکایت باشگاه پرسپولیس از داور دیدار با نفت مسجدسلیمان

باشگاه پرسپولیس از قضاوت تیم داوری دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان شکایت کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، با وجود اینکه پرسپولیس در بازی روز گذشته مقابل حریف خود پیروز شد اما تصمیم‌های عجیب و غریب تیم داوری ممکن بود به ضرر سرخپوشان تمام شود.
طبق نظرات کارشناسان داوری، داور وسط حداقل ۵ بار صحنه‌هایی که به هیچ وجه خطا نبود را به ضرر پرسپولیس سوت زد که دو مورد آن خطاهای پشت محوطه جریمه و موقعیت خطرناک برای حریف بودند. یا در سمت مقابل مشخص نبود داور چطور خطای هند ترابی را گرفت در شرایطی که کاملا با سینه‌اش توپ را کنترل کرد و یک موقعیت تک به تک از پرسپولیس گرفته شد.
کمک داور اول نیز سه بار با پرچم اشتباه خود موقعیت‌های عالی پرسپولیس برای زدن گل‌های بعد را آفساید گرفت در شرایطی که تصاویر تلویزیونی چیز دیگری را نشان می‌داد.
ما همواره به جامعه داوری احترام می‌گذاریم و از قضا همیشه سعی داشتیم فشار از دوش داوران زحمتکش برداشته شود اما از ابتدای فصل رویه داوری‌ها علیه ما بوده و نمی‌توانیم بر سر حقوق خود و هواداران مماشات کنیم. داور بازی دیروز چندین اشتباه موثر داشت که سوال ما این است چرا همه این اشتباهات به ضرر پرسپولیس بود؟ اگر پرسپولیس از موقعیت‌هایش استفاده نمی‌کرد داور چگونه درباره عملکرد ضعیف خود پاسخگو بود؟
بر این اساس، شکایت باشگاه پرسپولیس از تیم داوری این مسابقه به فدراسیون فوتبال ارسال شده است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه