درویش: ماراتن وار جلو می‌رویم تا بتوانیم حساب‌ها را باز کنیم

مدیرعامل پرسپولیس گفت: از آقای تاج هم تشکر می‌کنیم که گفتند با پیگیری انجام شده و تا یک ماه دیگر به درآمد آسیایی خودمان می‎‌رسیم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، رضا درویش پس از برتری پرگل سرخپوشان برابر نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و یکم لیگ خلیج فارس، در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره بازی هفته گذشته برابر سپاهان اظهار داشت: ابتدا اعیاد شعبانیه، به ویژه عید پیش‌رو یعنی تولد حضرت ولیعصر (عج) را تبریک می‌‌گویم. آن مسابقه هم بازی بسیار خوب و پرهیجانی بود. شاید یکی از معدود فوتبال‌هایی بود که چون باید برنده در آن تعیین می‌شد از سطح بسیار بالایی برخوردار بود. البته متأسفانه یکی، دو صحنه ناخوشایند هم در آن وجود داشت و سنت‌‌های جوانمردی، مروت و مردانگی در این صحنه‌ها رعایت نشد.
وی افزود: البته نباید از تیم خوب و بسیار متمول سپاهان که مدیریت بسیار خوبی هم دارد بگذریم اما حسن ورزش به احیای سنت‌های مروت، جوانمردی و معرفت است. ورزش با این لغات در اذهان مترادف شده است اما در دو، سه صحنه این کار انجام نشد. ما آن روز با اقتدار بردیم و به همین دلیل این صحبت‌ها را می‌کنم اگر نتیجه خوبی نمی‌گرفتیم می‌گفتند صحبت‌های درویش به خاطر نتیجه است. در کل بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند و بار دیگر از آنها تشکر می‌کنم.
مدیرعامل پرسپولیس درباره بازی امشب نیز خاطرنشان کرد: خدا را شکر بچه‌ها امروز بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. امیدواریم از این به بعد در کورس قهرمانی به جایگاهی که باید داشته باشیم، برسیم.
درویش در خصوص اینکه آیا غیبت یحیی گل‌محمدی در نشست‌های خبری تصمیم شخصی‌اش است یا تصمیم باشگاه؟ توضیح داد: این موضوع به خود سرمربی ارتباط دارد حتماً عذری داشته که نیامده است. به هر حال اینگونه صلاح می‌بیند. همه همکاران گل‌محمدی در بحث فنی تیم شریک و با هم هستند. صلاح می‌بیند به ندرت و به مرور زمان هر از گاهی یکی از دستیارانش نیز در نشست‌ها حضور داشته باشد تا مردم او را بیشتر بشناسند. این کار گروهی مرهون زحمات همه اعضای کادر فنی است.
وی در خصوص باز شدن یکی از حساب‌های باشگاه پرسپولیس و مشکلات مالی این باشگاه گفت: کار اجرایی یکی از حساب‌های بسته را انجام دادیم اما متأسفانه به حدی طلبکاران دولتی و غیر دولتی فعال هستند و همه افرادی که در 30-40 سال گذشته طلب داشته یا در امور مالیاتی بیمه و … طلبکار بودند حساب‌ها را بسته‌اند که ما به صورت مارتن یک به یک جلو می‌رویم تا بتوانیم حساب‌ها را باز کنیم.
مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا یحیی گل‌محمدی به دلیل مشکلات مالی یا انجام نشدن پیگیری‌های لازم توسط باشگاه در خصوص مشکلات داوری در نشست‌ها شرکت نمی‌کند، پاسخ داد: اصلاً این مسائل به هم ربط ندارد. کارهایی که باشگاه باید انجام می‌داد انجام داده است. اگر بحثی بود باید به باشگاه منعکس می‌کرد. اصلاً چنین صحبت‌هایی نیست. متأسفانه برخی‌ می‌خواهند پرسپولیس را به حاشیه بکشند زیرا تیم بار دیگر روند خوبی در پیش گرفته است. به همین دلیل چنین مسائلی را پیرامون تیم به وجود می‌آورند.
درویش در خصوص اینکه دریافت مطالبات پرسپولیس از AFC به کجا رسید، عنوان کرد: در این مورد با فدراسیون فوتبال مکاتبه کرده‌ایم. طبق آخرین صحبتی که با ریاست فدراسیون داشتم و باید از مهدی تاج هم تشکر کنم گفتند پیگیری شده و ان‌شاءالله ظرف کمتر از یک ماه دیگر بتوانیم این پول را از مجاری دیگر دریافت کنیم.
وی در مورد میزان طلب پرسپولیس از کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ داد: 3 میلیون و 400 هزار دلار طلب داریم.
مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه آیا غیبت یحیی گل‌محمدی در بین گزینه‌های سرمربی تیم ملی تعجب‌آور نبوده است، اظهار داشت: هنوز از اینکه گل‌محمدی واقعاً در لیست تیم ملی نیست مطلع نیستم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه