دست تک‌تک هواداران پرسپولیس را می‌بوسم

علیرضا بیرانوند: شک نکنید برای پس گرفتن صدر جدول لیگ بازی می‌‎کنیم

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس گفت: کار سختی است برای تیمی حتی مثل پرسپولیس که بخواهد به مسابقات برگردد و آن تیمی بشود که مردم و هوادارانش دوست دارند. در بازی قبلی تمرکز نداشتیم و روی حادثه‌ای که رخ داد گل خوردیم. لیاقت ما خیلی بیشتر از این است اما امروز نشان دادیم که تیم خوبی هستیم. از هواداران ممنونم که آمدند. دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند پس از پیروزی سرخپوشان در بازی اصفهان و صعود به مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی، اظهار داشت: بازی سخت و سنگینی بود. سه هفته‌ای بود که خوب نتیجه نگرفته بودیم. کار سختی است برای تیمی حتی مثل پرسپولیس که بخواهد به مسابقات برگردد و آن تیمی بشود که مردم و هوادارانش دوست دارند. در بازی قبلی تمرکز نداشتیم و روی حادثه‌ای که رخ داد گل خوردیم. لیاقت ما خیلی بیشتر از این است اما امروز نشان دادیم که تیم خوبی هستیم. از هواداران ممنونم که آمدند. دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم. به هواداران سپاهان هم تبریک می‌گویم. 90 درصد ورزشگاه را پر کردند نوش‌ جان‌شان. حق‌شان است باید بیایند بازی‌ها را ببینند. حق همه تماشاگران است. به بازیکنان و هواداران خودمان هم این برد را تبریک می‌گویم.
وی در مورد اینکه بعد از پایان بازی برای هواداران سپاهان کری خواندی و مثل رونالدو گفتی که من اینجا هستم، عنوان داشت: ببینید یک چیزی را به شما بگویم ما خیلی زیر فشار بودیم و هواداران‌مان هم خیلی زیر فشار بودند چون اتفاقاتی افتاد به خصوص بازی با زنیت. در آن بازی تمام فشارهای هواداران سپاهان مربوط به بازی پرسپولیس تا جام حذفی بود هواداران این شعارها را برای ما می‌فرستادند و همه‌اش به این فکر می‌کردیم که این هواداران پرسپولیس شرمنده نشوند که این اتفاق هم افتاد. من هم یک کری خواندم و به هواداران‌مان گفتم که ورزشگاه خالی شد و فقط شما هستید.
بیرانوند در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس در لیگ برتر هم می‌تواند سپاهان را به زیر بکشد و به صدر جدول باز گردد، خاطرنشان کرد: شک نکنید. صددرصد این اتفاق می‌افتد چون ما یک بازی رودرو با سپاهان داریم. ما 5 امتیاز از استقلال و سپاهان پیش بودیم اما اکنون با استقلال هم امتیاز هستیم و سه امتیاز از سپاهان عقب افتادیم. 10 بازی تا پایان لیگ مانده و هزار اتفاق در آن رخ می‌دهد. اگر لیگ‌های اروپایی را ببینید، می‌بینید در بازی‌های آرسنال و منچستر یونایتد چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. تا چند هفته پیش آرسنال 10 امتیاز اختلاف داشت اما بعد تغییر کرد. ما 10 بازی دیگر پیش‌رو داریم به خصوص اینکه بازی‌های رو در رو با سپاهان، استقلال و تراکتورسازی را هم داریم. در تمام بازی‌ها مثل بازی امروز سعی می‌کنیم بازی کنیم تا به آنچه لیاقتش را داریم، برسیم.
دروازه‌بان شماره یک ایران، در مورد اینکه وحدت هنانوف را مثل کریم باقری تنبیه کرد، گفت: من در آن صحنه رفتم به وحدت گفتم مقصر تویی که توپ را به بیرون زدی و زکی‌پور را تشویق کردم که کار خوبی کردی که بازی کردی. روی گل دوم هم می‌خواستم توپ را به بیرون بزنم اما باد توپ را به داخل آورد و همان توپ بیرون رفت و رامین رضائیان سریع بازی را شروع کرد. البته می‌گویند گل دوم سپاهان آفساید بوده ولی خدا را شکر می‌کنم که شرمنده هواداران نشدیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه