گل‌محمدی: فقط می‌خواهم عدالت در همه بازی‌ها برقرار باشد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فقط می‌خواهم عدالت در همه بازی‌ها برقرار باشد. ما می‌دانیم کار داوران سخت است. من بر اساس مدرک صحبت می‌کنم. شما بروید و بازی‌ها را ببینید. اشتباهات داوری علیه تیم ما و تیم‌های رقیب را ببینید که چطور بوده است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار با تیم هوادار در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: فکر کنم امروز سالگرد شهادت فوتبالیست‌های چوار بود. به خانواده آن‌ها تسلیت می‌گویم. همچنین به خانواده فوتبالیست‌های قطع عضو هم تسلیت می‌گویم که در حادثه زلزله ترکیه جان خود را از دست دادند. محمدرضا میراحمدی، مهدی سعیدی و حامد مطرودی، روحشان شاد باشد. جا دارد یک بار دیگر راجع به خوی صحبت کنیم. مشکلات آن‌ها را فراموش نکنیم. در شرایط سخت اقتصادی که فشار زیادی به مردم زلزله زده می‌آید، جا دارد هم مردم و هم مسئولان همت و توجه بیشتری برای حداقل کردن مشکلات این عزیزان انجام بدهند.
وی درباره بازی فردا برابر تیم هوادار افزود: بازی مهمی است. با توجه به رقابت در بالای جدول به همه بازی‌ها به چشم فینال نگاه می‌کنیم. با تیمی بازی داریم که جوان است و کادر فنی خوبی دارد. آن‌ها فوتبال خوبی ارائه می‌دهند. فکر می‌کنم بازی راحتی برای ما نخواهد بود. ما برای مسابقه آماده هستیم. امروز با توجه به شرایط جوی نتوانستیم تمرین داشته باشیم و در هتل تمرین کردیم ولی انگیزه زیادی برای کسب سه امتیاز بازی فردا داریم تا با تمرکز خوب و رعایت نکات تاکتیکی به هدفمان برسیم. امیدوارم بازیکنانمان فردا بتوانند قابلیت‌هایشان را مقابل یک تیم سخت‌کوش و تیمی که راحت امتیاز از دست نمی‌دهد، نشان دهند.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی در خصوص بازی دوستانه سپاهان گفت: من از آقای سهیل مهدی می‌خواهم بپرسم این بازی چه دستاوردی دارد جز این که تقویم بازی‌ها را تغییر داده است؟! البته تغییر تقویم فقط برای تیم ما رخ داده است. اجحاف بزرگی در حق تیم ما رخ داده و این برنامه‌ریزی فقط برای ضربه زدن به تیم ما است.
گل‌محمدی تصریح کرد: صحبت‌های آقای مهدی داغ دل ما را بیشتر کرد و ما را بیشتر عصبانی نمود. هیچ توجیهی ندارد که وسط کوران مسابقات این بازی انجام شود. ما دنبال امتیاز گرفتن از فدراسیون و سازمان لیگ نیستیم. ما به دنبال این هستیم که عدالت برای همه تیم‌ها در برنامه‌ریزی انجام شود. من چند بار به باشگاه این موضوع را گفته‌ام اما در یک ماه گذشته باشگاه کوتاهی کرده است که نمی‌دانم دلیلش چیست. این برنامه‌ریزی به ضرر پرسپولیس است و چیزی است که خودشان دوست داشتند.
یحیی گل‌محمدی خاطرنشان کرد: اگر تیم‌های رقیب می‌خواستند برنامه‌ریزی کنند اینقدر خوب نمی‌توانستند این کار را انجام دهند. سازمان لیگ باید پاسخگو باشد و توضیحات سهیل مهدی قابل قبول نیست. ما به دنبال جواب بهتری هستیم. می‌دانم جوابی ندارند. این ظلم بزرگی در حق پرسپولیس بود و نمی‌دانم چطور می‌خواهند پاسخ آن را بدهند.
سرمربی پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: من الان نگران بازی با سپاهان نیستم. ما تیم‌مان را آماده مسابقات می‌کنیم. من نگران اتفاقاتی هستم که برای تیم ما رخ می‌دهد. تا حرفی می‌زنیم کمیته انضباطی جریمه می‌کند. فکر می‌کنم همه ارکان فدراسیون علیه تیم ما تصمیم‌گیری می‌کنند. من بارها به باشگاه این موضوع را گفته‌ام. ما باید قوی‌تر و محکم‌تر واکنش نشان دهیم تا حق پرسپولیس پایمال نشود. من نگران این موضوع هستم وگرنه در بحث فنی تلاش می‌کنیم که بیشتر کار کنیم ولی وقتی این اتفاقات می‌افتد، تمام انرژی ما را می‌گیرد. این اواخر، این اتفاقات تمام ذهن ما را درگیر کرده و کسی پاسخگو نیست. من هم در این حد که در کنفرانس خبری صحبت کنم، از دستم برمی‌آید.
گل‌محمدی در ادامه گفت: همه چیز مشخص است. من نمی‌خواهم راجع به جزئیات حرف بزنم. همه اتفاقاتی که افتاده است در حوزه فوتبال است. تمام ارکان فدراسیون متاسفانه علیه ما تصمیم‌گیری می‌کنند. این موضوع آدم را نگران می‌کند.
سرمربی پرسپولیس همچنین گفت: بعضی‌ها بعد از بازی قبلی ما برابر نفت مسجدسلیمان صحبت‌هایی کردند، خصوصا آقای فیروزی که ممکن است فشار داوری را علیه ما کند. آقای فیروزی از پیشکسوتان و عزیزان ما هستند. درباره صحبتی که مطرح کردند، فیلم بازی را ببینید، گل ما کاملا سالم بود و شک و شبهه‌ای نداشت اما مساله را وارونه جلوه دادند که ممکن است فشار داوری را علیه ما کند. اگر بنا به طلب باشد، ما باید ۱۳ هفته پنالتی طلب داشته باشیم. من هیچ وقت در سخت‌ترین شرایط راجع به این مسائل صحبت نکرده‌ام و می‌خواستم تمرکزم روی بحث فنی باشد اما تعداد اشتباه داوری پشت سر هم اتفاق افتاد و ضربه دیدیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه