تمرین پرسپولیس در هوای برفی برگزار شد

تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز (پنج‌شنبه) را در هوای برفی و از ساعت 12 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران پس از برد در آبادان و بازگشت به تهران، امروز در دو گروه به تمرین و ریکاوری پرداختند.

بازیکنان اصلی در بازی شب گذشته برابر نفت آبادان، زیر نظر مربی بدنساز تیم ریکاوری کردند و سایر بازیکنان هم به مدت 70 دقیقه بخش‌های مختلف تمرین را انجام دادند که شامل؛ کارهای بدنی، کار با توپ و مینی فوتبال بود.

تمرین در هوای زمستانی و برفی انجام شد و در بخش مینی فوتبال، بازیکنان با روحیه بالایی، تمرین شادابی را پشت سر گذاشتند. کریم باقری و سید جلال حسینی در این بخش از تمرین، در کنار دیگر بازیکنان پا به توپ شدند و یک تمرین هیجانی و جذاب را برگزار کردند.

در تمرین امروز، علی سلمانی مهاجم سابق پرسپولیس میهمان سرخپوشان بود که با کادر فنی خوش و بش کرد و خاطرات گذشته را با هم مرور کردند و در پایان هم یک پیراهن پرسپولیس به یادگار به علی سلمانی اهدا شد.

همچنین با هماهنگی‌های انجام شده، تعدادی از بچه‌های یک موسسه خیریه در این تمرین حاضر شدند و پیش از شروع تمرین، با اعضای تیم عکس یادگاری گرفتند و پس از آن، شاهد تمرین سرخپوشان بودند.

تیم فوتبال پرسپولیس خودش را آماده می‌کند برای دیدار با تیم هوادار که روز دوشنبه هفته آینده از هفته بیستم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه