امید عالیشاه: آقای بنیادی‌فر، چرا با داد و بیداد خطا می‌گیری؟

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای موعود خان [بنیادی‌فر]! از چه می‌ترسی؟ چرا با داد و بیداد خطا می‌گیری؟ چرا با داد و بیداد پنالتی را نگرفتی؟ چه علتی داشت؟!

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه پس از مصاف با فولاد خوزستان، اظهار داشت: من سوالی دارم. این که کجای دنیا توپ را می‌اندازند وسط زمین؟ این کار برای چه زمانی است؟ دو دفعه پشت هم این کار را کردند.

وی افزود: هفته پیش پنالتی برای ما نگرفتند و چیزی نگفتیم. بچه‌هایی با حجب و حیا داریم، مصاحبه نمی‌کنند اما آقای موعود خان [بنیادی‌فر]! از چه می‌ترسی؟ چرا با داد و بیداد خطا می‌گیری؟ چرا با داد و بیداد پنالتی را نگرفتی؟ چه علتی داشت؟

عالیشاه خاطرنشان کرد: ای کاش در ورزشگاه هوادار بود تا شما با داد و بیداد خطا نمی‌گرفتی. سوال من این است که از چه چیزی می‌ترسی؟ اصلا اسم این فوتبال بود؟

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به سوالی پیرامون صحنه مشکوک روی دیاباته عنوان کرد: پنالتی که مشخص است، پنالتی بود اما من بحثم کلا بحث این بازی است. از چه چیزی می‌ترسید؟ چرا با داد و بیداد خطا می‌گیرید؟ فکر نکنم بازی یک ربع هم به صورت مداوم در جریان بوده باشد. داور هر پنج دقیقه سوت زد. مگر چنین چیزی داریم؟ کجای دنیا توپ را می‌اندازند وسط زمین؟!
او در پایان گفت: این کارها برای چه زمانی است؟ به چه قیمتی؟ باشد سه امتیاز برای شما. ولی به چه قیمتی؟ خدانگهدار…

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه