Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /var/www/wp-config.php on line 108
گل‌محمدی: امروز متاسف شدم، گرفتن 3 امتیاز با هر روشی ارزش ندارد/ داور جان سالم به در برد - باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

اگر داور برای ما پنالتی می‌گرفت اتفاقات بدی برای او می‌افتاد

گل‌محمدی: امروز متاسف شدم، گرفتن 3 امتیاز با هر روشی ارزش ندارد/ داور جان سالم به در برد

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: ما باید از بازی لذت ببریم اما متاسفانه این احترام را امروز در فوتبال ندیدیم. این شیوه اگر باب شود برای فوتبال ما اتفاق خوبی نمی‌افتد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: خیلی دوست داشتم درباره بازی و مسائل فنی حرف بزنم اما اتفاقاتی که در 90 دقیقه افتاد، حال آدم را از فوتبال بد می‌کند. اسم این بازی را می‌شود، فوتبال گذاشت؟ یک سوال از مسئولان دارم؛ چرا این بازی بدون تماشاگر شد؟ برای اینکه اجازه دادند تا کادر فنی حریف صدایشان به داور برسد و بازی را خراب کنند.
وی ادامه داد: نمی‌دانم چرا بازی بدون تماشاگر شد. نه آنها فوتبال بازی کردند نه ما. اصلا فوتبال نبود. 3 سال در این تیم بازی کردم. فوتبال خوزستان این شکلی نبود. استعداد اینجا زیاد است و نیازی به این حواشی نبود. داور هم تحت تاثیر این اتفاقات بود. تن و بدن او می‌لریزد. در صحنه پنالتی ترسید سوت بزند. عُرضه برگزاری بازی با تماشاگر یا بدون تماشاگر را نداریم. اگر رفعتی ناظر بازی نبود امروز در بازی جنگ می‌شد.
گل محمدی تصریح کرد: درباره بازی که لجن بازی بود صحبتی ندارم. نمی‌دانم این شیوه بازی برای فولاد عاقبت دارد یا نه! تاسف می‌خورم به حال این مجموعه. از اسپانیا مربی آوردند اما فقط داد می‌زد. نکونام مربی جوان و خوبی است و نیازی به این کارها ندارد. ما 3 امتیاز را از دست دادیم اما کاش جوری بازی کنیم که فنی امتیاز بگیریم. وقتی بازی این شکلی می‌شود باید تاسف خورد به حال برگزار کنندگان بازی. در این چند بازی صدای ما در نیامد و نجابت به خرج دادیم اما خیزش بدی برای تیم ما به وجود می‌آید. سهیل مهدی باید حواسش را جمع کند. ما خیلی چیزها را می‌بینیم. امروز بنیادی‌فر از داوران خوب فوتبال ماست اما او هم ترسیده بود! اگر برای ما پنالتی می‌گرفت اتفاقات بدی برای او می‌افتاد.
یحیی گل محمدی خاطرنشان کرد: برای او خوشحالم که جان سالمی از اینجا به در برد. امروز متاسف شدم چون گرفتن 3 امتیاز با هر روشی ارزش ندارد. ما باید از بازی لذت ببریم اما متاسفانه این احترام را امروز در فوتبال ندیدیم. این شیوه اگر باب شود برای فوتبال ما اتفاق خوبی نمی‌افتد. در ایران به این چیزها اهمیت نمی‌دهند. می‌خواهیم لیگ دورهمی برگزار کنیم اما این مشکلات وجود دارد. این چیزها برای فوتبال ما فقط آبروریزی خواهد داشت.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه