دربی پیشکسوتان به افتخار کودکان سرطانی

پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال بمناسبت ولادت امیرالمومنین، حضرت علی(ع)، به افتخار کودکان سرطانی و برای حمایت مادی و معنوی از ایشان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، اعضا و مدیران شرکت پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال، نشست مشترکی را برگزار کردند. در این جلسه، علی پروین، نصرالله عبداللهی، حسن روشن، کاظم اولیایی، جهانگیر کوثری، حمید درخشان، بهتاش فریبا، فرشاد پیوس، حمید استیلی، سعید شیرینی و … حضور داشتند.
حاصل این نشست و گفتگو، تدارک بازی خیرخواهانه‌ای شد که قرار است بمناسبت ولادت مولی الموحدین، حضرت علی (ع) و روز پدر با حضور بزرگان نامدار فوتبال ایران و دو باشگاه، در حمایت از کودکان سرطانی و به افتخار آن‌ها برگزار شود.
در این جلسه همچنین مقرر گردید؛ در رایزنی با مراجع ذیربط، مصاف موسپیدکرده‌های فوتبال ایران با حضور علی‌پروین و حسن روشن، در صورت امکان با حضور تماشاگران و فروش بلیت‌های همت عالی برگزار شود. عواید این مسابقه غیر از بلیت فروشی هم به امور خیریه اختصاص خواهد یافت.
در مورد زمان و مکان دقیق این دیدار دوستانه و جذاب در روزهای آینده و پس از هماهنگی‌ها، تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه