ضرورت حضور هواداران فوتبال در ورزشگاه‌های کشور

در جلسه مشترک جمعیت حامیان هواداران فوتبال و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، موضوع «ضرورت حضور هواداران فوتبال در ورزشگاه‌های کشور» مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس و به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی، در جلسه هیأت مدیره، معاونان و مشاوران جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی که با حضور دکتر علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به همراه معاونت ورزشی ایشان در محل آن اداره کل برگزار شد، مراتب حمایت این جمعیت در خصوص حضور تماشاگران و هواداران فوتبال در ورزشگاه‌های کشور مطرح و مورد تاکید قرار گرفت.

در ادامه، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر به نقش فوتبال در عرصه‌های مختلف فرهنگی اقتصادی و همچنین تاثیر نقش بازیکنان و رعایت قوانین حاکم بر فوتبال بر بهبود روند رو به رشد این رشته فرا ورزشی پرداخت.

وی با توجه به نظر مساعد مدیران بالادستی در جلسات برگزار شده، نسبت به بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها در روزهای آتی ابراز امیدواری کردند.

شایان ذکر است در این جلسه معاونت‌های فرهنگی و رؤسای کانون هواداران باشگاه‌های فرهنگی ورزشی پرسپولیس و استقلال و همچنین دبیر فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور مباحثی را پیرامون حمایت از حضور هواداران با تاکید بر ایجاد زیرساخت‌های کنترلی و تفکیک وظایف در حوزه‌های مختلف، مطالبی را ارایه دادند.

در پایان محمدرضا تهرانی، رئیس هیأت مدیره جمعیت نیز با تکیه بر وحدت و همدلی در خصوص ضرورت ایجاد بستر مناسب توسط مسئولان ذیربط در تمامی ابعاد برای حضور هواداران و تماشاگران در ورزشگاه‌ها مطالبی را ارایه نمودند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه