مرتضی پورعلی‌گنجی: در این شرایط فصل نباید بازیکنی را از دست بدهیم

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس گفت: در این شرایط از فصل نباید بازیکنی را از دست بدهیم، اما متاسفانه برای دیدار بعدی سروش رفیعی را نداریم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، مرتضی پورعلی‌گنجی پس از پیروزی بر ذوب‌آهن که با بسته ماندن دروازه سرخپوشان نیز همراه بود، اظهار داشت: خدا را شکر سه امتیاز مهم کسب کردیم و این برد با بازی خوبی که در نیمه دوم انجام دادیم به دست آمد.
وی در مورد اینکه ظاهرا دوست داشت در این مسابقه اخراج شود، زیرا مدام به وحید کاظمی اعتراض می‌کرد و حتی بابت این موضوع کارت زرد گرفت، توضیح داد: کار ما تکل زدن است، در صحنه‌ای که کارت گرفتم به خاطر اعتراض به من کارت داد، در غیر این صورت بازیکن حریف شبیه‌سازی کرد.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه علیرضا بیرانوند مدام به او می‌گفت اعتراض به داوری را رها کند، پاسخ داد: در این شرایط از فصل نباید بازیکنی را از دست بدهیم، اما متاسفانه برای دیدار بعدی سروش رفیعی را نداریم. باید با تمرکز کافی جلو برویم تا همه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. امیدوارم همین روند را ادامه بدهیم.
پورعلی گنجی در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی کشورمان توضیح داد: فعلا در مورد تیم ملی هیچ چیزی نمی‌دانم. امیدوارم تصمیمی گرفته شود و مربی‌ای بیاید که زیرساخت‌های فوتبال ما با حضور او درست شود. هر کسی که می‌خواهد باشد؛ چه کی‌روش و چه هر مربی دیگری که قرار است به ایران بیاید باید زیرساخت‌ها را درست کند تا نسل این فوتبال را مانند 8-7 سال قبل تغییر بدهیم. با این کار می‌توانیم در آسیا با اول بودن جلو برویم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه