امیدوارم هر چه زودتر شاهد حضور دوباره تماشاگران باشیم

امید عالیشاه: این پرسپولیس لایق بهترین‌ها است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سختی را بردیم. داور می‌توانست پنالتی بگیرد ولی توانستیم سه امتیاز را بگیریم. این تیم لایق بهترین‌ها است و امیدوارم هر چه زودتر شرایط حضور تماشاگران هم فراهم شود.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه که بازی خوبی برابر ذوب‌آهن را با به ثمر رساندن گل سه امتیازی کامل کرد، پس از پایان این پیکار اظهار داشت: امیدوارم هرچه زودتر شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها باشیم. همانطور که قبلا هم گفتم فوتبال بدون هوادار روح ندارد. امیدوارم مسئولان شرایط را هرچه زودتر برای حضور هواداران در ورزشگاه آماده کنند.
او در ارتباط با پیروزی مهمی که کسب شد ادامه داد: باتوجه به بازی‌های برگزار شده فکر می‌کنم ۳ امتیاز مهمی را کسب کردیم. تلاش بازیکنان در این بازی ستودنی بود. باید بگویم که این تیم لایق بهترین‌ها است.
او در خصوص صحنه مشکوک به پنالتی گفت: آنطور که من دیدم توپ به دست بازیکن ذوب آهن برخورد کرد و فکر می‌کنم باید برای ما پنالتی گرفته می‌شد.
عالیشاه درباره لیست خروجی یحیی گل‌محمدی گفت: نعمتی و پاکدل از بازیکنانی بودند که برای این تیم تلاش بسیار زیادی کردند. آن‌ها هر زمانی که پیراهن پرسپولیس را می‌پوشیدند تمام تلاش خود را برای تیم انجام می‌دادند. از اینکه این دو بازیکن کنار ما نیستند، ناراحت هستیم اما فوتبال حرفه‌ای است و سرمربی تصمیم می‌گیرد. امیدوارم این دو نفر در ادامه راهشان موفق باشند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه