امیری: ‌هدف صعود بود که خدا را شکر به آن رسیدیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الان شرایط خوبی داریم ولی اصلا فریب این شرایط را نمی‌خوریم. تمام تیم‌ها با تمام وجود دفاع می‌کنند که بتوانند مقابل ما امتیاز بگیرند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، وحید امیری پس از صعود پرسپولیس در جام حذفی، اظهار داشت: باید به تیم خوب ون پارس و مسئولانش تبریک بگویم. واقعا ما را اذیت کردند. بازی پرفشار با دوندگی بالا بود. خدا را شکر، مهم صعودمان بود که این اتفاق افتاد. موقعیت‌های زیادی داشتیم اما در این بازی‌ها نباید اشتباه کرد. متاسفانه اشتباهاتمان منجر به گل شد و تلاش کردیم دوباره برگردیم.

هافبک پرسپولیس در مورد اینکه 5 بار هم توپ به تیرک دروازه حریف زدند، گفت: فوتبال همین است. تمام تیم‌ها با تمام وجود دفاع می‌کنند که بتوانند مقابل ما امتیاز بگیرند. هدف صعود بود که خدا را شکر به آن رسیدیم.

وی در مورد شرایط پرسپولیس در نیم فصل دوم، عنوان کرد: الان شرایط خوبی داریم ولی اصلا فریب این شرایط را نمی‌خوریم. در نیم فصل دوم، تیم‌ها به دنبال کسب سهمیه هستند یا می‌خواهند خودشان را از منطقه سقوط دور کنند. می‌دانیم کارمان خیلی سخت است ولی تلاش می‌کنیم و زحمت می‌کشیم. همانطور که نیم فصل اول با اتحاد و همدلی توانستیم به صدر جدول برسیم، قطعا در نیم فصل دوم هم تلاش‌مان را می‌کنیم. در فوتبال بعضی مواقع اتفاقاتی بر علیه ما می‌افتد ولی مجبور و محکومیم به تلاش کردن. امیدوارم این تلاش‌ها نتیجه بدهد.

امیری در خصوص تیم ملی گفت: من هیچ وقت در مسائل تیم ملی دخالت نکردم. دوست دارم بهترین اتفاق برای تیم ملی کشورمان بیفتد. یکسال دیگر بازی‌های خیلی مهمی داریم که همه مردم چشم انتظارند تا نتیجه خوبی بگیریم. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به صلاح تیم ملی باشد.

وی در مورد اینکه بازیکنان تیم ملی تحت فشارهایی قرار گرفتند، اظهار داشت: همه ما تلاش می‌کنیم مردم خوشحال باشند.

امیری در خصوص اینکه بازی نکردنش در تیم ملی عجیب بود، گفت: می‌توانید از تک تک بازیکنان بپرسید. کوچکترین حاشیه و ناراحتی بابت بازی نکردنم نداشتم. فقط انرژی و دلگرمی به بازیکنان می‌دادم. اگر صعود می‌کردیم یک اتفاق ملی می‌افتاد که متاسفانه نشد. این اتفاقی که افتاد را به فراموشی سپردم. تمام تمرکزم پرسپولیس و بازگشت به شرایط ایده آل‌ است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه