دل‌مان برای هواداران تنگ شده است

گل‌محمدی: با تمام قوا به میدان می‌رویم، جام حذفی برای ما مهم است و با گذراندن پنج بازی می‌توان جام گرفت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: جام حذفی، جام شگفتی‌هاست و نباید غافلگیر شویم. خیلی باید باهوش و زرنگ فوتبال بازی کنیم. نمی‌خواهیم این فرصت را از دست  بدهیم. دوست داشتم این بازی با تماشاگر برگزار می‌شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر ون پارس اصفهان از مرحله یک شانزدهم مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) اظهار داشت: دوست داشتم این بازی با تماشاگر برگزار می‌شد. دل‌مان برای هواداران تنگ شده است. در همه جای دنیا بازی‌ها با تماشاگر است به غیر از لیگ ما. اتفاق خاصی رخ نداده است و امیدوارم مسئولان شرایط حضور هواداران را مهیا کنند. تیم برای هواداران است و غیبت آنها کار را برای ما هم سخت کرده است. حضور آنها به ما انگیزه و روحیه می‌دهد.

وی افزود: بازی حذفی را با تیم قابل احترام، ولی ناشناخته داریم. چند بازی این تیم را دیدم و می‌دانیم در بازی‌‌های اخیرشان سه مساوی و پنج برد داشتند و با آمدن سرمربی‌ جدید‌شان آقای توتونی، تحول خوبی در این تیم شکل گرفت. این، جام حذفی است که جام شگفتی‌هاست و نباید غافلگیر شویم. خیلی باید باهوش و زرنگ فوتبال بازی کنیم. خواسته من از بازیکنان این است که تمرکز کافی برای بازی فردا داشته باشند و بتوانیم با تمرکز کافی و با یک بازی رو به جلو از این مرحله عبور کنیم.

گل‌محمدی درباره اینکه آیا امکان دارد، تیمش را با بازیکنان ذخیره به میدان بفرستد، تصریح کرد: با تمام قوا به میدان می‌رویم و بازی می‌کنیم. جام حذفی برای ما مهم است و با گذراندن پنج بازی می‌توان جام گرفت. نمی‌خواهیم این فرصت را از دست  بدهیم. همه بازیکنان ما انگیزه دارند و از کیفیت خوبی برخوردارند و فرقی بین آنها نیست. با این وجود سعی می‌کنیم از همه نفرات‌مان استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت سعید صادقی و شیخ دیاباته خاطرنشان کرد: صادقی چند روزی نیاز به استراحت دارد و شیخ دیاباته هم در هفته آینده احتمالاً به تمرینات گروهی بر می‌گردد.

یحیی گل‌محمدی در واکنش به طرح این موضوع که صادقی و ترابی را در بازی فردا در اختیار ندارد، گفت: بحث ترابی خیلی فوتبالی بود و به نظرم برای اتفاقی که رخ داد، حساسیت بی‌جهت مخصوصاً از سوی کمیته انضباطی نشان داده شد. این کمیته عکس‌العمل عجولانه‌ای داشت. اتفاق فوتبالی درون زمین رخ داد و داور هم هر دو بازیکن را جریمه کرده است. داور با کارت‌هایش موضوع را مدیریت کرد، ولی اینکه بخواهیم بعد از بازی قضیه را خیلی بزرگ کنیم، کار نادرستی بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: این مسئله بین دو بازیکن بود و بعد از بازی از هم عذرخواهی کردند و مسئله‌ای نبود. خیلی اتفاقات بزرگ‌تری در کنار زمین رخ می‌دهد و دعواهایی در کنار زمین و داخل زمین رخ می‌دهد، ولی خیلی راحت گذشت می‌شود. الان هم باید این اتفاق رخ می‌داد، ولی مسئله را فرافوتبالی کردند که این اتفاق خوبی برای فوتبال ما نیست.

گل‌محمدی درباره اینکه چقدر امیدوار است تیمش در جام حذفی قهرمان شود و بتواند دبل کند، افزود: امیدواری زیادی داریم تا بتوانیم به فینال برسیم و قهرمان شویم. ما در لیگ، یکی از مدعیان قهرمانی هستیم و در جام حذفی هم این اتفاق قطعاً رخ می‌دهد. جام حذفی جای جبران ندارد و نمی‌توان بعد از یک بازی جبران کرد. اشتباهات باید در این جام خیلی کم باشد. باید با این تفکر جلو برویم و بتوانیم جام حذفی را هم برای خودمان کنیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه