گل‌محمدی: این برد را به همه هواداران که عاشقانه پرسپولیس را دوست دارند تقدیم می‌کنیم

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل نساجی به دنبال یک برد خوب بودیم و پیروزی هم سخت به دست آمد. این برد را به همه هواداران که عاشقانه پرسپولیس را دوست دارند تقدیم می‌کنیم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری 5 بر یک پرسپولیس مقابل نساجی در نشست خبری، اظهار داشت: نتیجه ای بود که دنبال آن بودیم و می‌خواستیم سه امتیاز را با یک برد خوب به دست آوریم که البته خیلی سخت به دست آمد.

وی افزود: می‌دانستیم نساجی مهره‌‌‌‌‌های هجومی خوبی دارد، به همین دلیل در کار دفاعی تمرکز کافی داشتیم تا گل نخوریم. از طرفی در بخش هجومی خوب پرس کرده و دفاع تیمی خوبی داشتیم. همین کار، فشار خوبی از سوی بازیکنانم به حریف آمد و سبب شد به گل برسیم. بخشی از گلی هم که به ثمر رساندیم به هوش و ذکاوت بازیکنان برمی‌گشت که توانستند از این قابلیت خوب خودشان استفاده کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: شرایط بازی به شکلی بود که شاید می‌توانستیم به گل‌های بیشتری هم برسیم، اما اخراج مهدی ترابی سبب شد تیم ما حالت دفاعی‌تری به خودش بگیرد. توانستیم بازی را کنترل کنیم و موقعیت خاصی هم به حریف ندادیم. در بخش دفاعی خیلی متمرکز بودیم، در مجموع بازی خیلی خوبی از لحاظ نتیجه و سبک بازی‌ای که بچه‌ها ارائه کردند برای ما بود. این برد را به همه هواداران که عاشقانه پرسپولیس را دوست دارند تقدیم می‌کنیم.

گل‌محمدی در مورد دو کارت زرد متوالی مهدی ترابی که سبب اخراج وی شد، تصریح کرد: کارت زرد گرفتن به شرایط روحی و روانی بازیکنان هم بازمی‌گردد. بازیکنی که در این شرایط قرار می‌گیرد باید خیلی مراقب و با تمرکز باشد. اگر این اتفاق بیفتد، قطعا آمار کارت زرد هم خیلی پایین می‌آید.

یحیی گل محمدی در خصوص اینکه با توجه به درخشش محمد عمری، آیا می‌توان باز هم به جوانان فرصت داد، ‌خاطرنشان کرد:  برای استفاده از بازیکنان جوان باید روندی طی شود تا نفرات جوان و امید که در تیم‌های پایه کار می‌کنند ابتدا عملکرد خوبی در تیم‌های خودشان داشته باشند، وقتی هم به تمرینات ما اضافه می‌شوند باید این عملکرد خوب را ارائه بدهند. فیلتری برای استفاده از بازیکنان جوان وجود دارد، اما در پست‌های موردنیاز قطعا از آنها استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: آنهایی که سبک کاری من را می‌شناسند می‌دانند ذاتاً ‌دوست دارم از جوان‌ها استفاده کنم،‌ اما به شرطی که کیفیت حضور در بزرگسالان را داشته باشند. محمد عمری هم در دو بازی اخیرا عملکرد خوبی داشته اما جا دارد بهتر شود. باید تمرکز و زندگی حرفه‌ای‌اش را بهتر کند و تمرینات بهتری انجام بدهد. اکنون فقط دو بازی انجام داده و راهی طولانی در پیش دارد. باید برای طی کردن روند خوب خودش مراحل زیادی را پشت سر بگذارد. برای همه این مسیر و فضا پیدا خواهد شد. فضا هست تا بتوانند خودشان را نشان بدهند و از وجودشان استفاده کنیم.

وی در مورد مصدومیت سعید صادقی گفت: آن گونه که با پزشک تیم صحبت کردم وضعیت وی در یکی، دو روز آینده مشخص می‌شود. البته مصدومیت سعید آن‌چنان جدی نیست اما فکر می‌کنم با چند روز استراحت می‌تواند بار دیگر به تمرینات برگردد.

گل‌محمدی در مورد درگیری مهدی ترابی و احمد موسوی پاسخ داد: در آن صحنه درگیری لفظی پیش آمد، می‌توانستند خیلی خوب بحث را مدیریت کنند تا کار به اینجا نرسد که به بازیکن کارت قرمز داده شود. صحنه‌ای نبود که داور بخواهد از کارت قرمز استفاده کند، بلکه می‌توانستند با مدیریت بهتر کار را انجام دهند. به هر صورت فشار بازی روی داوران خیلی زیاد است. به علی صفایی هم خسته نباشید می‌گویم و برای او آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا استفاده از مربی داخلی به صلاح تیم ملی است، اظهار داشت: من که تصمیم‌گیرنده نیستم. معمولا نظر سرمربیان و کارشناسان هم برای انتخاب سرمربی تیم ملی شرط نبوده، به هر حال دوستانی وجود دارند که در این مسائل تصمیم‌گیرنده هستند. زیاد وارد این مسائل نمی‌شوم، همیشه هم پرسپولیس از تیم ملی حمایت کرده و هر کمکی در رده‌های پایه و بزرگسال می‌توانستیم به تیم ملی بکنیم، ‌انجام دادیم. در هر حال امیدوارم بهترین انتخاب برای تیم ملی صورت بگیرد. وضعیت هم در شرایطی است که باید زودتر این کار را انجام بدهند تا مربی هم بتواند برنامه‌ریزی خوبی برای آینده داشته باشد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه