مسوول کمیته دریافت مجوز حرفه‌ای پرسپولیس:

اصلاحات در آکادمی انجام و گزارش آن ارسال شد

مدیر کمیته دریافت مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اصلاحات ساختاری و فیزیکی آکادمی فوتبال باشگاه برای دریافت مجوز حرفه‌ای انجام شد و مستندات و مدارک آن در 84 صفحه برای فدراسیون فوتبال ارسال گردید.

امیرعلی حسینی در توضیح اقدامات برای دریافت مجوز حرفه‌ای به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: همان‌طور که پیش از این، اطلاع‌رسانی شد؛ اقدام برای این امر با دستور مدیرعامل از مدت‌ها قبل آغاز گردید. در این مدت جلسات کاری مختلفی با معاونت‌ها و مسوولان بخش‌های مختلف باشگاه و همچنین ارکان ذیربط در فدراسیون فوتبال داشته‌ایم.
از جمله مواردی که در این مدت به طور جدی پیگیری شد، موضوع آکادمی فوتبال باشگاه بود که از الزامات مورد تاکید کنفدراسیون برای صدور مجوز حرفه‌ای است.
او ادامه داد: چندی پیش پس از جلسه کاری با مسوولان فدراسیون، بازدیدی هم از این مجموعه صورت گرفت. فدراسیون فوتبال پس از این بازدید، فهرستی از اقداماتی که باید صورت بگیرد را ارائه نمود که بلافاصله اقدام برای اجرای آن‌ها آغاز شد. موارد متعددی بودند که از آن جمله می‌توان به معرفی و تکمیل مدارک پرسنل، مربیان، مسوولان و عوامل تیم‌ها ، مصوبات مربوط به بودجه، چارت سازمانی، تشکیل و فعالیت شورای آکادمی، تغییرات و اصلاحات فیزیکی محل تمرینات و مسابقات و سایر موارد همه‌گی مربوط به بخش آکادمی فوتبال اشاره کرد.
مدیر امور بین‌الملل باشگاه خاطرنشان کرد: مجموع این موارد در قالب 84 صفحه مدارک و مستندات برای فدراسیون فوتبال ارسال گردیده است. احتمالا در ادامه از سوی مقامات ذیربط در فدراسیون بازدید دوباره صورت خواهد گرفت که امیدواریم با توجه به مواردی که انجام شد تاییدیه لازم را دریافت کنیم و اگر نیاز بود، آمادگی رفع اشکال را خواهیم داشت تا این بخش از کار مربوط به صدور مجوز حرفه‌ای، نهایی شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه