غیبت لوکادیا در تمرین بدون اطلاع باشگاه

بازیکن هلندی پرسپولیس بدون اطلاع رسانی به باشگاه و تیم، در تمرین امروز (یک‌شنبه) حضور پیدا نکرد و به خاطر مشکلات خانوادگی، قصد سفر از ایران را دارد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یورگن لوکادیا در تمرین امروز غایب بود. او بدون آن‌که درباره غیبت خود و دلیل آن به باشگاه و تیم خبر و اطلاعی بدهد در تمرین غایب بود.
این اتفاق در حالی روی داد که باشگاه تعهدات مالی خود نسبت به این بازیکن را تمام و کمال انجام داده و از این ناحیه مشکلی وجود ندارد.
این بازیکن در جریان پیگیری موضوع از سوی باشگاه نیز بر این مساله تاکید داشت و اقدام و اضطرار او برای سفر، صرفا به دلیل مشکلات خانوادگی است و از ناحیه انجام تعهدات قراردادی از سوی باشگاه مشکلی وجود ندارد که سبب این اقدام شده باشد.
وی در آستانه مسابقه دربی دلیل این اقدام خود را بیماری همسرش اعلام کرده و این که می‌خواهد خود را به او و فرزندانش برساند.
این در حالی است که وی در این ارتباط که در تلاش برای سفر است مطلبی را به باشگاه اعلام نکرده بود. از سوی دیگر با توجه به صدور ویزای کار برای این بازیکن، فرایند خروج بازیکن مستلزم انجام پاره‌ای امور از جمله دریافت مفاصاحساب مالیاتی است که مستلزم صرف حداقل زمانی خواهد بود.

دیدگاه‌ها (1)

  1. هوادار

    تو بنویس مشکلی از طرف تو نیست و تعهداتو انجام دادی. اما وقتی رو شد به تعهداتت عمل نکردی مرد باش بیا و پای حرفت بمون. ما که اسکرین شات گرفتیم و سیو کردیم برای روز مبادا این خبرو بکوبیم تو سرتون

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب