ایرانسل برای دومین سال پیاپی حامی رسمی پرسپولیس شد

با حضور مدیران عامل شرکت‌های پرسپولیس و ایرانسل، این دو شرکت با امضای قرارداد همکاری برای دومین سال پیاپی به همکاری با یکدیگر ادامه خواهند داد و ایرانسل به عنوان حامی رسمی پرطرفدارترین تیم ایران و پرتماشاگرترین تیم قاره معرفی می‌شود.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، با نزدیک شدن به هفته دوازدهم لیگ برتر ۱۴۰۲-۱۴۰۱ فوتبال ایران و بازی حساس شهرآورد، این قرارداد با حضور رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل به امضاء رسید.
بر اساس این قرارداد، ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در ادامه اقدامات خود، با هدف ایجاد شور و نشاط در جوانان به‌عنوان جامعه اصلی مشترکان این اپراتور، کمک به توسعه پایدار و ارتقای جایگاه اقتصادی و فرهنگی باشگاه پرسپولیس و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بالقوه موجود برای ارائه خدمات بیشتر به هواداران این باشگاه، از باشگاه پرسپولیس حمایت می‌کند.
به این ترتیب ایرانسل خود را به عنوان حامی رسمی پرطرفدارترین و یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های ورزشی کشور معرفی کرد که در سطح قاره به عنوان پرتماشاگرترین و پرمخاطب‌ترین تیم در میادین ورزشی شناسایی شده است و رکورد پنج قهرمانی متوالی در لیگ فوتبال ایران را در کنار پرافتخارترین تیم رقابت‌ها در اختیار دارد.
ایرانسل پیش از این، در سال ۸۶-۸۷، همچنین سال ۱۳۹۶ به مدت سه سال و نیز از آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر ۱۴۰۱_۱۴۰۰، حامی باشگاه پرسپولیس بود و این باشگاه را در کسب افتخارات مختلف، از جمله قهرمانی در لیگ برتر، سوپرجام و حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا با کسب عنوان نایب قهرمانی، همراهی کرد.
ایرانسل همچنین پیرو تفاهم‌نامه‌ای با سازمان لیگ فوتبال اسپانیا «لالیگا» و با هدف دسترسی مشترکان ایرانسل به محتوای ویدئویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و نیز بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در میان نوجوانان، کمپ‌های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا را طی سال‌های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ با حضور مربیان برتر لالیگا و چهره‌های برتر فوتبال کشور، برگزار کرد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه