برگزاری تمرین یکشنبه سرخپوشان پس از تشریح برنامه‌های پرسپولیس تا آغاز مجدد لیگ برتر

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز (یکشنبه) را پس از تشریح برنامه‌های تیم تا شروع مجدد رقابت‌های لیگ برتر آغاز کرد. به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران تمرین امروز را از ساعت 12 آغاز کردند. پیش از شروع تمرین، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت و…

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز (یکشنبه) را پس از تشریح برنامه‌های تیم تا شروع مجدد رقابت‌های لیگ برتر آغاز کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران تمرین امروز را از ساعت 12 آغاز کردند. پیش از شروع تمرین، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت و برنامه‌های پیش رو تا آغاز مجدد رقابت‌های لیگ برتر (جام خلیج فارس) را تشریح کرد.

تمرین با راندو در قالب سه گروه آغاز شد. دروازه‌بان‌ها زیر نظر مربی گلرها به تمرینات اختصاصی و ویژه خود پرداختند. مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند دیگر برنامه‌های تمرین امروز بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

تمرین یکشنبه یک ساعت به طول انجامید و کلیه بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند. محمد عمری با مصدومیتی جزیی، اختصاصی کار کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (دوشنبه) تمرین می‌کند و به اردو می‌رود تا برای بازی دوستانه برابر سپاهان که روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، آماده باشد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه