عالیشاه و کامیابی‌نیا در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه

دو کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته (سه شنبه) در جلسه کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا کرده بودند برای حضور در تمرینات، منتظر رای این کمیته هستند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه و کمال کامیابی‌نیا که با توجه به مسایل جاری در تمرینات سرخپوشان ایران، برای ادای توضیحات به کمیته انضباطی دعوت شده بودند، روز گذشته در جلسه انضباطی شرکت کردند. آن‌ها درباره مسایل و مواردی که مطرح شد، توضیحات را ارایه کردند و مقرر شد کمیته انضباطی پس از بررسی موارد و مستندات رای خود را اعلام کند.
در این ارتباط دو بازیکن با سابقه تیم نیز برای این که مجددا در تمرینات تیم حضور یابند، منتظر اعلام رای این کمیته هستند.
روز گذشته در پایان جلسه کمیته انضباطی، کاپیتان‌های تیم همراه تعدادی از همبازیان خود با حضور در دفتر مدیرعامل با رضا درویش نیز دیدار و گفتگو داشتند. در جریان این ملاقات، طرفین صحبتهای خود را مطرح کردند. رضا درویش نیز اشاره داشت؛ باشگاه با وجود مشکلات ریز و درشت، تلاش کرده است برای به روز نگه‌داشتن پرداخت‌ها، منابع مالی را تامین کند و در این مسیر گام برداشته است.
وی همچنین تاکید کرد؛ با توجه به تعهدی که نسبت به هواداران وجود دارد باید از هر اقدامی که پرسپولیس را از مسیر موفقیت و قهرمانی دور سازد، پرهیز کرد.
گفتنی است، در این جلسه درباره جریمه پنج درصدی مربوط به فصل گذشته نیز صحبت شد که مدیرعامل باشگاه خاطرنشان کرد؛ همان‌طور که پیش از این قول داده بود برای رفع این جریمه با توجه به عملکرد تیم، در تلاش است و موضوع در حال پیگیری است و در صورت تامین اعتبار پرداخت خواهد شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه