اوسمار ویرا: در لیگ ایران بازی آسان نداریم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام نفراتی که در بخش هجومی حضور دارند مهاجم ما هستند. باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس، باید دو زمین تمرین مناسب داشته باشد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، اوسمار ویرا مربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار برابر مس کرمان اظهار داشت: همه بازی‌ها در لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران سخت است و باید از موقعیت‌ها استفاده کرد و از تمام راه‌ها بهره ببریم تا به نتیجه مطلوب برسیم.
مربی پرسپولیس در مورد اینکه برخی اعتقاد دارند اگر پرسپولیس از دو مهاجم استفاده کند بهتر نتیجه می‌گیرد، گفت: چند آپشن برای مقابله با مس کرمان در نظر گرفته‌ایم که در تمرین امروز درباره شکل بازی فردا تصمیم‌گیری خواهیم کرد.
اوسمار در خصوص استفاده از لوکادیا و دیاباته در دقایقی از بازی با ملوان به صورت همزمان و اینکه آیا احتمال دارد در دیدار فردا نیز از هر دو استفاده کنند، تصریح کرد: دیاباته تقریبا آماده شده است و در بازی قبلی هم بازی کرد اما اینگونه نیست که با یک یا دو مهاجم بازی کنیم. تمام نفراتی که در بخش هجومی حضور دارند مهاجم ما هستند و تفکرات ما را پیاده می‌کنند.
ویرا در خصوص برنامه‌های پرسپولیس پس در تعطیلات لیگ برتر خاطرنشان کرد: فرصت مناسبی است که بخواهیم شرایط بدنی و تاکتیکی را بهتر کنیم و قطعا از این فرصت برای بهبود شرایط فنی و بدنی استفاده خواهیم کرد.
مربی پرسپولیس در مورد ثبت پنج شکست در ۱۰ بازی ابتدای فصل مس کرمان گفت: در پاسخ به سوال قبلی هم گفتم بازی آسانی در لیگ نداریم‌. مس کرمان هم تیم خوبی است. بازی‌های اخیر این تیم را آنالیز کرده و می‌دانیم دو گوش کناری خوب دارند. می‌دانیم خیلی خوب بازی‌سازی می‌کنند. سعی داریم نسبت به دیدارهای قبلی بهتر باشیم و با ارائه یک بازی بهتر نتیجه بگیریم.
مربی پرسپولیس درباره نارضایتی گل‌محمدی و کادر فنی از شرایط زمین تمرین این تیم عنوان کرد: شرایط مختلفی برای ساختن یک تیم مهم است که یکی از آنها داشتن امکانات مناسب مثل زمین تمرین خوب است. باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس و البته تمام تیم‌های لیگ باید دو زمین تمرین خوب داشته باشند تا شرایط خود را بهبود ببخشند و بتوانند در بازی‌های لیگ شرکت کنند.
ویرا در خصوص کیفیت لیگ برتر گفت: فکر می‌کنم لیگ ایران کیفیت مناسبی دارد اما شرایط تیم‌ها و بازیکنان می‌تواند بهتر شود اما خود من از کیفیت لیگ ایران راضی هستم.
اوسمار درباره وضعیت داوری لیگ برتر گفت: داور بخشی از بازی است‌. داوری‌ها برخی مواقع خوب است و برخی مواقع نیست. بعضی مواقع به سود و بعضی مواقع به ضرر ما سوت می‌زنند. این موضوع در همه جا حتی برزیل هم اینگونه است.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه